Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Україна перейшла на літній час


Опубликованно 02.07.2018 17:24

Україна перейшла на літній час

Україна перейшла на літній час. Стрілки годинника були переведені на годину вперед в 3:00 неділі, 25 березня.

Така щорічна процедура проводиться, оскільки це дозволяє заощадити споживання електроенергії. Втім, перехід на інший час призводить до порушення режиму сну, роботи серцево-судинної та імунної систем, а також інших обмінних процесів.

Переведення годинників на літній час на території України здійснюється щороку з 1981 року. Вважається, що це призводить до більш ефективного використання світлого часу доби у літній період.

Раніше зазначалося, що в 2012 році стрілки годинників в Україні переведуть в останній раз. Але українська влада так і не розглянули це питання, тому процес переведення годинників двічі на рік залишився традицією країни.

Перехід на сезонний час проводиться більш ніж в ста країнах світу. Зокрема, США і Канада вже перейшли на літній час. Всі країни світу, які діють за такою системою, переводять стрілки годинника в різні дні. В Йорданії годинники переводять за схемою "останній четвер березня - остання п'ятниця вересня", а в Бразилії – "третю неділю лютого - третю неділю жовтня". Крім того, відмовилися від переходу на "літній" час багато аграрні країни, де робочий день передбачає найвищу ефективність у світлий час доби.

В Європі не переходять на літній час лише Ісландія, Білорусь і Росія. На пострадянському просторі переводять стрілки годинника виключно в Україні та Молдові. Раніше в 2011 році в РФ було прийнято рішення не переходити на зимовий час. А ось останньою країною, яка відмовилася від цього, стала Туреччина.


banner14

Категория: Общество

Україна перейшла на літній час


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.