Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Відомий продюсер назвав найслабша ланка у нацвідборі на "Євробачення"


Опубликованно 22.06.2018 02:36

Відомий продюсер назвав найслабша ланка у нацвідборі на

Продюсер Володимир Бебешко зазначив, що Костянтин Меладзе, Джамала та Андрій Данилко повинні були відмовитися від місця в журі в цьому році.

. Представник України на " Євробачення 2018 Melovin ризикує загубитися серед інших конкурсантів і ніяк не запам'ятатися глядачам, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" продюсер Володимир Бебешко.

Фольк, пір'я і рояль у вогні. Як пройшов фінал відбору на Євробачення

"Melovin з усіх претендентів на перемогу був найбільш органічний і виступив досить впевнено. Хоча його пісня – звичайний євростандарт, нічого нового там немає. Таких пісень на "Євробаченні" буде багато, і представник України ризикує загубитися серед них. Навряд чи скляне око Melovin'а зробить там фурор. Хороша була Tayanna, вона чудово співала. Але їй було незатишно в одязі, яку їй запропонували, і в танцях вона була непереконлива. Шикарно виглядала група KADNAY: свіжо, енергійно, потужно, колосальне шоу. Правда, їх музику на "Євробаченні" могли не зрозуміти. Хоча і ця пісня могла зайти", – зазначив Експерт.

На його думку, після невдалого виступу на Євробаченні 2017 групи O. Torvald, зайняла 24-е місце з 26, всі троє суддів нацвідбору – Костянтин Меладзе, Джамала та Андрій Данилко – повинні були відмовитися від місця в журі в цьому році.

"Рівень конкурсантів щороку різний. В основному це самодіяльні виконавці і їх професійний рівень залишає бажати кращого. Це міцний студентський рівень. Таких професіоналів, як Джамала, у нас зараз дуже мало. Інша справа, що найслабша ланка у нацвідборі на "Євробачення" – це журі. Вони не змогли дати професійні оцінки і коментарі, а влаштували щось неадекватне з матюками і поцілунками учасників. Після провалу O. Torvald Костянтин Меладзе чесно визнав, що це була помилка суддів, і залишив нацвідбір. Решта повинні були вчинити так само. Якщо говорити про інцидент, що стався в прямому ефірі, то він пішов Tayanna тільки на шкоду. Такий дешевий піар їй не потрібен", – підкреслив продюсер.

За його словами, єдиним, хто професійно судив конкурсантів, став композитор Євген Філатов.

"Лише один з членів журі давав професійну оцінку того, що відбувається – це Женя Філатов. Джамала ось-ось народить – її можна зрозуміти і пробачити. А Данилко просто не розбирається в музиці. І як це взагалі можливо, що суддя сидить і матюкается? Ніхто б фонограму там не дозволив включити, це контролюють спеціальні люди. Не потрібно було влаштовувати цей цирк. Єдине, чого я не зрозумів, – навіщо це взагалі потрібно: щоб опустити Tayanna або, навпаки, підняти? А жартувати може ведучий. Він для цього там і потрібен. І суддям не потрібно з ним боротися", – резюмував Експерт.

В суботу молодий співак Костянтин Бочаров, який виступає під сценічним псевдонімом Melovin, з піснею Under the Ladder ("Під сходами") став переможцем українського національного відбору на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення", який цього року пройде в Лісабоні.


banner14

Категория: Культура

Відомий продюсер назвав найслабша ланка у нацвідборі на "Євробачення"


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.