Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Комісія Моз рекомендувала звільнити Амосову з посади ректора університету їм. Богомольця


Опубликованно 20.05.2018 09:21

Комісія Моз рекомендувала звільнити Амосову з посади ректора університету їм. Богомольця

Комісія Міністерства охорони здоров'я визнала незадовільною роботу ректора Національного медичного університету ім. Богомольця Катерини Амосової і рекомендувала розірвати з нею контракт. Про це повідомляється на сторінці міністерства в Facebook.

"Одноголосне рішення Комісії Моз наступне: Визнати роботу Катерини Амосової в 2017 році незадовільною; рекомендувати Міністерству охорони здоров'я України достроково розірвати контракт з Катериною Амосової у зв'язку з невиконанням умов контракту в 2017 році", - йдеться в повідомленні.

У міністерстві додали, що Амосова сьогодні не з'явилася на день подання звіту ректора, це був другий такий пропуск.

"Цього разу Катерина Амосова без поважних причин уникла особистого представлення своєї діяльності на посаді ректора. Тому сьогодні Комісія Міністерства провела публічне обговорення основних показників діяльності очолюваного Катериною Амосової навчального закладу в 2017 році без її присутності", - додали в міністерстві.

Нагадаємо, що 2 березня Адміністративний суд відновив Амосову на посаді ректора університету їм. Богомольця. 26 лютого в університеті оголосили страйк на підтримку Амосової.

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що це не страйк, а навмисне усунення студентів від навчального процесу, і пригрозила керівництву університету притягненням до відповідальності за саботаж занять.

28 лютого страйк-комітет НМУ ім. А. А. Богомольця оголосив про закінчення протестної акції. Її учасники заявили, що завдяки страйку парламентський комітет з питань охорони здоров'я, який очолює Ольга Богомолець, підтримав вимоги, які були висунуті учасниками акції.

Проте 6 березня Міністерство охорони здоров'я України знову відсторонило Катерину Амосову від посади ректора.


banner14

Категория: Общество

Комісія Моз рекомендувала звільнити Амосову з посади ректора університету їм. Богомольця


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.