Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Важлива інформація про 100% BCAA BioTech USA (400 г)


Опубликованно 10.02.2018 13:22

Важлива інформація про 100% BCAA BioTech USA (400 г)

100% BCAA BioTech USA (400 г) – порошкові 100% чисті лейцин + ізолейцин + валін – незамінні амінокислоти, які найкраще сприяють прогресу в силових напрямах спорту, таких як пауерліфтинг або бодібілдинг. Саме BCAA допомагають відновлюватися м'язовій тканині, підвищувати силові показники і збільшувати обсяг мускулатури. З одного головного ефекту BCAA – придушення катаболічних процесів – випливають і безліч інших позитивних результатів. Завдяки багатогранності впливу BCAA, добавку сміливо можна назвати універсальною і придатною для будь-якого тренувального періоду.

Основні результати 100% BCAA BioTech

  • Підвищена витривалість і продуктивність на тренуванні
  • Прискорене відновлення після важких физнагрузок
  • Швидке нарощування сухої м'язової маси і збільшення загальної ваги за рахунок м'язів
  • Блокування катаболізму і руйнівного впливу гормону кортизолу
  • Заповнення витрачених під час тренінгу поживних речовин, як результат, відсутність сильного болю і втоми в м'язах

BCAA – це незамінні амінокислоти з розгалуженими бічними ланцюгами – ці три амінокислоти живлять м'язову тканину на 33-36%. Своєчасне надходження в організм достатньої кількості BCAA є запорукою успіху в досягненні таких спортивних цілей як набір сухої м'язової маси, підвищення силові показників, сушка, жироспалювання. Окрім того, цей препарат знайшов признання і серед борців, кросфітерів, бігунів та прихильників інших видів спорту, а не лише силового. На тренуваннях м'язова тканина піддається сильному пошкодження через перенавантаження, і на її відновлення необхідно витратити велику кількість поживних речовин, а саме амінокислот, зокрема незамінні BCAA. Так як за допомогою звичайної їжі це зробити досить важко, рекомендовано вживати додаткових харчові добавки, як «БЦАА» від БіоТеч ЮСА.

Лейцин, ізолейцин і валін слугують будівельним матеріалом для м'язів, і їх вживання дозволить значно зміцнити м'язову тканину. Це проявляється в кращій витривалості, збільшення силових характеристик, а візуально – як зростання обсягів мускулатури.

Рекомендації щодо застосування 100% BCAA BioTech USA

Розведіть 5 грамів (чайна ложка з невеликою гіркою) порошку в склянці води (150-250 мл). Випивайте за півгодини до тренування і відразу по закінченню. У дні відпочинку – зранку і ввечері по порції.

BCAA у прямому сенсі є актуальними для будь-якого тренувального періоду: ці амінокислоти прискорять прогрес у досягненні будь-якої спортивної мети.


Джерело: http://1777.ru/stavropol/one_lenta.php?id_one=5587&id=29


banner14

Категория: Блоги

Важлива інформація про 100% BCAA BioTech USA (400 г)


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.