Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Де застосовується цементно-піщана суміш?


Опубликованно 21.10.2021 18:04

Де застосовується цементно-піщана суміш?

Перед початком кожного будівництва потрібно визначитися з потребами та купити бетон. Залежно від типу конструкції, навантаження та задачі, які вона повинна виконувати, потрібно вибрати відповідну марку бетону. Бетон - це суміш цементу, піску, щебеню та води. Ціна куба бетону залежить від марки міцності. Для навантажених транспортом доріжок та фундаментів під господарську будівлю потрібно обирати різні марки бетону.

Де застосовується цементно-піщана суміш?

Цементно-піщана суміш має полегшений склад, в ній відсутній крупний наповнювач - щебінь. Проте такий розчин має не меншу популярність, адже використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Застосування цементно-піщаної суміші

Цементно-піщану суміш можна переглянути і замовити за посиланням https://krasnebruk.com.ua/product/cement-sand-mixture/. Отже, її застосовують для:

- стяжки під підлогове покриття;

- укладання цегли, блоків чи плитки;

- оброблення тріщин та невеликих вибоїн;

- вирівнювання фасадів, стін всередині приміщення.

Використовують цементно-піщану суміш в якості штукатурки при оздоблювальних роботах, на нього кладуть цеглу та блоки. Пропорційно найбільшу частку займає пісок, приблизно 5:1. Для підготовки розчину в суху суміш додають чисту воду, перемішують вручну або міксером, поки маса не стане однорідною та пластичною. Після цього розчин потрібно залишити на кілька хвилин і ще раз ретельно перемішати. Цементно-піщана суміш добре зчеплюється з цеглою, бетоном, газобетоном. Товщина нанесеного шару дорівнює 6 - 20 мм. Приготовлений розчин зберігає свої властивості протягом 1 - 1,5 години. Повністю зчеплення та застигання відбудеться за 24 години.

За 2 - 3 дні можна продовжувати роботу з кладкою. Роботи з ЦПС рекомендується проводити в умовах невисокої вологості. Щоб перевірити якість виконання штукатурних робіт, потрібно оглянути поверхню, на ній не повинно бути зернистості та перепадів, а також має бути мінімальна кількість бульбашок повітря.

Характеристики, що визначають експлуатаційну придатність

Важливо дотримуватися рекомендацій щодо технологій приготування, вимог до компонентів та укладання цементно-піщаної суміші. Цемент без грудок, просіяний пісок дрібної фракції 1,5 - 2,5 мм, та вода t 10 - 30°С забезпечать найкращі експлуатаційні характеристики. Замішувати розчин рекомендується при температурі повітря не менше 5°С.

Основні якісні характеристики суміші:

  • адгезія - здатність будівельних матеріалів зчеплюватися з цементно-піщаним розчином;

  • водонепроникність - чим менше вбирає вологість, тим довший термін експлуатації;

  • водоутримання - дозволяє бути розчину цілісним та не ділитись на пласти. Його оптимальний показник - 90%;

  • морозостійкість - кількість циклів замерзання та розмерзання, яку здатен витримати розчин в затверділому стані;

  • пластичність - дозволяє коригувати положення будматеріалів на розчині;

  • рухливість допомагає розчину рівномірно розподілятись в межах поверхні цегли чи опалубки.

Щоб приготувати цементно-піщану суміш правильної консистенції, варто враховувати матеріали, з якими вона буде взаємодіяти. Приготувати суміш можна в бетономішалці власноруч або замовити в потрібній кількості на підприємстві КраснеБрук.


banner14

Категория: Новости

Де застосовується цементно-піщана суміш?


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.