Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У Моз визнали, що закрили парки не для впливу на епідемічний процес, а для психологічного ефекту на українців


Опубликованно 14.05.2020 03:35

У Моз визнали, що закрили парки не для впливу на епідемічний процес, а для психологічного ефекту на українців

За словами Ляшка, цю практику психологічного впливу запозичили в інших країн ins{ display:block; }

Головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко заявив, що парки і сквери на період карантину закривали для психологічного впливу на українців. Про це Ляшко заявив в ефірі "Україна 24"."Коли ми закривали свій час парки, робили обприскування доріг, це, знову ж таки, питання не стільки впливу на епідемічний процес, скільки на психологічний процес. Закриття парків, немає такого відчуття, що все безпечно, люди більше психологічно готувалися до того, що треба дотримуватися карантин. Відчуття тривоги", - пояснив Ляшко.

За словами Ляшка, цю практику психологічного впливу запозичили в інших країн.

"Коли я спочатку аналізував ті заходи, які впроваджувалися в Китайській Народній Республіці, потім в Італії, також з боку точки зору епідеміології думав, а навіщо вони це роблять. Якщо це краплинна інфекція, вона не впливає, наприклад, на ці шляхи передачі. Потім, коли починаєш аналізувати, почали спілкуватися через послів з епідеміологами, вони розповідали, що люди не бачать, це невидима інфекція, то потрібно створити психологічний якийсь ефект. І завдяки цьому психологічного ефекту у людей з'являлося відчуття небезпеки і дотримання карантинних заходів, які вводилися урядом", - додав він.

Новини по темі: В Україні фіксують зростання випадків безсимптомного перебігу коронавирусной хвороби, що підвищує загрозу її поширення, - Моз

Також Ляшко пояснив, чому уряд не може на першому етапі ослаблення карантину запустити громадський транспорт.

"Не так мене турбує проблема інфікування в громадському транспорті, а наскільки відкривається доступність і починається внутрішня міграція населення. Замість того, щоб ізолюватися, люди, маючи транспорт, будуть вільно пересуватися, навіть без необхідної потреби відвідувати певні місця, тобто на ті ж ринки "для екскурсії" поїдуть літні люди. Ми це відзначали і знаємо, як це відбувається. Тому велика міграція призводить до порушення всіх принципів карантину", - підкреслив головний санітарний лікар України.

Нагадаємо, Кабінет міністрів продовжив карантин до 22 травня, але дозволив регіонам послабити обмеження вже 11 травня.

Новини по темі: Моз у червні має намір щоденно проводити до 20 тис. ПЛР-тестів на коронавірус

Нагадаємо, що в Україні за останню добу кількість інфікованих коронавірусом зросла до 14 710 (+ 515 випадків за добу). З них 376 випадків летальних, ще 2909 осіб одужали.


banner14

Категория: Общество

У Моз визнали, що закрили парки не для впливу на епідемічний процес, а для психологічного ефекту на українців


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.