Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

З пустого дитсадка – молодіжний хаб: Як жителю Сєвєродонецька вдалося створити культурний дозвілля в місті


Опубликованно 24.06.2018 00:30

З пустого дитсадка – молодіжний хаб: Як жителю Сєвєродонецька вдалося створити культурний дозвілля в місті

Житель Сєвєродонецька Кирило Дубровін, в минулому кабельник і економіст на заводі, завжди мріяв про зміну роду діяльності. Кирило хотів заснувати власний молодіжний центр. Його планам судилося здійснитися, коли з початком війни в 2014 році чоловік змушений був звільнитися з роботи.

Тепер він - власник громадської майданчика (хаба) "Хочубуду". Тут влаштовують творчі вечори, безкоштовні семінари та тренінги для дорослих і уроки вокалу для дітей. А місяць тому відкрився розмовний клуб з англійської - без вікових обмежень і з символічними внесками до 20 грн. Державна мова тут теж у фокусі - раз в тиждень збирають український розмовний клуб.

Молодим людям такий дозвілля подобається, вони не шкодують часу на відвідування хаба. Молодий 27-річний лікар відвідує розмовний клуб, оскільки розуміє, що без англійської мови розвиватися складно, дві подруги-дев'ятикласниці підтягують рівень української мови і допомагають вчити його іншим. За їх словами, атмосфера в хабі їх надихає.

Раніше, за словами городян, з розваг в місті були тільки концерти артистів у місцевому Палаці культури та вистави обласного драмтеатру, який переїхав з окупованого Луганська.

Сам хаб раніше був порожнім дитсадком. Дати нове життя цих стінах вдалося завдяки грантам, зокрема від американського агентства міжнародного розвитку.

"Ідея створення громадської майданчики пішла з Краматорська. Я приїхав у "Вільну хату", подивився, як все працює. З лютого 16-го року почали опрацьовувати створення такої платформи в Сєвєродонецьку", - говорить Кирило.

Тепер у планах чоловіка охопити всю Луганську область і створити в кожному районі, кожному місті таку платформу. Більше того, зробити загальний нетворкінг, щоб всі райони могли між собою спілкуватися.

Про Кирила і його команді знають поки не всі городяни, далеко не всі розуміють сенс його платформи. Чоловік до цього ставиться з гумором.

"Люди старшого покоління думають, що ми тут щось погане агітуємо молодь. Ми не секта", - говорить він.

Молодого підприємця лякають інші речі. За його словами, йому б не хотілося, щоб громада була пасивною і не прагнула до будь-якого розвитку і змін. А ще Кирило мріє не тільки про розширення свого проекту, але і про повернення окупованих територій до складу його рідної країни.


banner14

Категория: Общество

З пустого дитсадка – молодіжний хаб: Як жителю Сєвєродонецька вдалося створити культурний дозвілля в місті


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.