Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Все темы

Халат або розкішний туалет. Сукню голлівудської діви викликало суперечки

Сукню актриси було виконано з чорного мережива і було фактично повністю прозоре із дуже глибоким декольте. Користувачі порівняли його з нижньою білизною та банним халатом.

Сукню голлівудської актриси Кетрін Зети-Джонс, у якому вона блищала на церемонії вручення премії "Золотий глобус", викликало суперечки в мережі. Багато порахували наряд надмірно відвертим.

Сукня виконана із чорного мережива і фактично повністю прозоре із дуже глибоким декольте. Користувачі порівняли його з нижньою білизною та банним халатом.

Відвертий наряд Кетрін Зети-Джонс

Але іншим користувачам сукні довелося про смаку, вони залишили схвальні і захоплені коментарі щодо сукні, назвавши образ актриси "чудовим" і "прекрасним".

Кетрін Зета-Джонс

Нагадаємо, в понеділок, 8 січня, у США пройшла церемонія вручення кінопремії "Золотий глобус".

подробнее )

Художник і квадрат. Виповнилося 140 років з дня народження Малевича

У 1915 році на футуристичній виставці "0,10" в Петрограді Малевич представив перші безпредметні полотна, серед яких був знаменитий "Чорний квадрат". Картина, за задумом художника, була частиною триптиха, в який входили "Чорний круг" і "Чорний хрест".

Виповнилось сто сорок років з дня народження великого художника-авангардиста, засновника супрематизму Казимира Малевича.

Малевич народився 23 лютого (11 лютого за старим стилем) 1878 року в Києві (Україна).

Він був старшим з трьох дітей в сім'ї вихідців з Польщі.

Олдскул, богоматір і футболіст. Художник робить неймовірне з бананами

У 1889-1894 роках сім'я часто переїжджала. У селі Пархомівка поблизу Білопілля Малевич закінчив агрономічне училище.

C 1895 1896 рік займався в Київській рисувальній школі Миколи Мурашка.

Першу картину в техніці олійного живопису він написав у 1894 році.

У 1896 році сім'я Малевичів переїхала до Курська, де Малевич працював креслярем в Управлінні Московсько-Курської залізниці, паралельно займаючись живописом.

Восени 1905 року він приїхав у Москву, відвідував з ознайомлювальними цілями заняття в Московському училищі живопису, ліплення і зодчества і Строганівському училищі. Жив і працював в будинку-комуні художника Курдюмова в Лефортові.

У 1905-1910 роках відвідував заняття в приватній студії художника Федора Рерберга. Проводячи літо в Курську, Малевич працював на пленері, розвиваючись як неоимпрессионист.

Малевич брав участь у виставках, ініційованих Михайлом Ларіоновим: "Бубновий валет" (1910-1911), "Ослиний хвіст" (1912) і "Мішень" (1913).

Створював близькі до кубізму, але насичені інтенсивним кольором композиції, в яких предметна форма конструювалася з циліндричних і конусоподібних елементів ("На косовиці", 1909); практично безпредметними були його досліди в дусі футуризму ("Станція без зупинки", 1911).

Їм були написані полотна "Плавець" (1911), "На бульварі" (1911), "Садівник" (1911).

У 1913-1914 роках Малевич оформив ряд видань російських футуристів.

Його живопис цих років демонструвала вітчизняний варіант футуризму, який отримав назву "кубофутуризм".

В кінці 1913 року робота над декораціями і костюмами до постановки футуристичної опери "Перемога над Сонцем" (текст Олексія Кручених, музика Михайла Матюшина, пролог Велімира Хлєбникова) згодом була осмислена Малевичем як становлення супрематизму. У цей час художник використовував алогическую живопис, побудовану на монтажі різнорідних пластичних та подібних елементів, які формувалися в композицію, наповнений певним змістом. В цьому стилі були створені "Дама на зупинці трамвая" (1913), "Авіатор" та "Композиція з Моною Лізою" (обидві – 1914), "Англієць в Москві" (1914).

Дивовижний погляд художника - кошенята на альбомів Девіда Боуї, Мадонни, Nirvana

У 1915 році на футуристичній виставці "0,10" в Петрограді (Санкт-Петербург) він представив перші безпредметні полотна, серед яких був знаменитий "Чорний квадрат", викликав нападки критики. Картина, за задумом художника, була частиною триптиха, в який входили "Чорний круг" і "Чорний хрест".

У 2015 році в ході дослідних робіт, за допомогою ультрафіолетових та інфрачервоних променів, макрозйомки, спеціального спектрального аналізу було встановлено, що на полотні під чорною фарбою приховані дві картини – футуристична композиція 1913-1914 років і протосупрематическая композиція. Поверх цих картин Малевич поклав лак на все полотно і написав "Чорний квадрат", покривши поле спеціальною фарбою з оксамитовим, матовим ефектом.

Всього художником було створено чотири чорних квадрата, а також один червоний квадрат і один білий (на білому тлі). Всі квадрати неправильної форми – всі сторони різної довжини. "Чорний квадрат" (1915) став декларацією естетики нового напряму – супрематизму. Цей термін придумав сам Малевич.

Супрематизм надав вплив не тільки живопис, але й на архітектуру та прикладні мистецтва Росії і Заходу, а його творця приніс світову славу.

В 1915-1916 роках Малевичем було засновано об'єднання художників-авангардистів "Супремус".

Після Лютневої революції 1917 року Малевич приєднався до Об'єднання лівих художників. В перші дні Жовтневої революції 1917 року він був обраний членом Комісії з охорони художніх цінностей та комісаром з охорони цінностей Кремля. В 1918 році в Петрограді створив декорації для постановки п'єси Володимира Маяковського "Містерія-буф".

У 1919 році В Москві викладав у Вільних художніх майстерень. В кінці 1919 – початку 1920 року відбулася персональна виставка Малевича в Москві. Представляючи концепцію митця, вона розгорталася від ранніх импрессионистических робіт через неопримітивізм, кубофутуризм та алогические полотна до супрематизму, делившемуся на три періоди: чорний, кольоровий, білий; завершувалася експозиція підрамниками з чистими полотнами, наочної маніфестацією відмови від живопису як такого.

У липні 1919 року він закінчив перший великий теоретичний працю "Про нові системах в мистецтві".

У 1919-1922 роках Малевич жив у Вітебську, де викладав у Народній художній школі, організованій Марком Шагалом і незабаром перетвореної в Художньо-практичний інститут.

У ці роки написані майже всі теоретичні тексти художника, у тому числі рукопис "Супрематизм. Світ як безпредметність" (1922) – програмний документ російського художнього авангардизму. Разом зі своїми послідовниками він заснував "УНОВІС" ("Утвердила нового мистецтва") – організацію, покликану навчати на основі супрематизму, її членами стали художники і архітектори Лазар Лисицький, Лазар Хідекель, Ілля Чашник, Ніна Коган.

В 1923 році в Москві відбулася друга персональна виставка митця, присвячена 25-річчю творчої діяльності.

В 1923-1927 роках Малевич обіймав посаду директора Петербурзького державного інституту художньої культури (Гинхук). Був членом "Об'єднання сучасних архітекторів" (ОСА).

І помилуватися, і з'їсти. Репродукції відомих картин з продуктів

Після розгрому Гінхука в 1926 році Малевич разом із співробітниками був переведений в Державний інститут історії мистецтва, де керував комітетом експериментального вивчення художньої культури.

У 1927 році він виїхав у закордонне відрядження до Варшави (8-29 березня) і Берлін (29 березня — 5 червня). У Варшаві була розгорнута виставка, на якій він прочитав лекцію. У Берліні Малевичу був наданий зал на щорічній Великий берлінської художній виставці (7 травня – 30 вересня). В 1927 році в рамках видань Баухауза була опублікована книга Малевича "Світ як безпредметність". Отримавши раптове розпорядження повернутися в СРСР, художник терміново виїхав на батьківщину; всі картини і архів залишив у Берліні на піклування друзів, так як передбачав у майбутньому зробити велике виставкове турне з заїздом в Париж. По приїзді в СРСР Малевич був заарештований і три тижні провів в ув'язненні.

У 1928-1930 роках він викладав у Київському художньому інституті.

У 1929 році в Державній Третьяковській галереї відкрилася "Виставка творів живопису і графіки К. Малевича".

На початку 1930-х років художник повернувся до зображальності, звернувся до радянської тематики, їм були написані роботи "Скаче червона кіннота..." (1918-1930), "Дівчина з червоним древком" (1932).

У 1931 році створив ескізи розписів Червоного театру в Ленінграді, інтер'єр якого був оформлений за його проектом.

З 1932 по 1933 рік завідував лабораторією експериментальної в Російському музеї.

Американська актриса в модних інтерпретаціях картин великих майстрів

15 травня 1935 року Казимир Малевич помер у Ленінграді (Санкт-Петербурзі) від раку.

Згідно з його заповітом тіло помістили в супрематический труну перевезли в Москву, де кремували. Урна з прахом була похована поблизу селища Немчиновка Одінцовського району Московської області. У 1941 році це місце було розорене, а прах розвіяний, пам'ятний знак розібраний. У роки війни було втрачено конкретне місце поховання. Після експертизи міністерство культури визначило місце, де був похований прах Малевича. Воно виявилося поблизу житлового комплексу "Ромашкова". Навесні 2015 року нащадки художника встановили у дворі нового будинку в "Ромашкова" закладний камінь у вигляді чорного мармурового квадрата. Під камінь була поміщена капсула із землею, зібраною в місці поховання до будівництва.

Художник був три рази одружений. Першою його дружиною була Казимира Зглейц (1881-1942), у шлюбі народилися син Анатолій (1901-1915) і дочка Галина (1905-1973). З 1909 року жив у цивільному шлюбі з Софією Рафалович (померла в 1925 році) у подружжя народилася донька Уна (1920-1989). Батькові Софії належав будинок в Немчиновці, де Малевич жив і працював у той період і заповів себе поховати. Третьою дружиною Малевича була Наталя Манченко (1902-1990).

подробнее )

Автомастерские

Пользоваться услугами автомастерской сегодня приобрело огромной популярности. Это очень стало удобным для тех владельцев автомобилей, которые систематично вынуждены ремонтировать свой транспорт. Намного легче довериться настоящим профессионалам, чем проводить личное свободное время, ковыряясь под капотом. К тому же, ремонт электрической рулевой рейки, которой оснащены современный автомобили, самостоятельно произвести в домашних условиях очень трудно. Ремонт таковых сложных механизмов происходит в несколько этапов (осмотр, снятие, диагностика, замена, установка и настройка работы). Что касается настройки работы, то на этом этапе требуется знание работы всех механизмов автомобиля.

Какие стоит выбирать автомастерские?

Выбирать автосервис для своего автомобиля – очень важный вопрос. Основные виды современных автомастерских:

  1. Дилерские автомастерские. Компания, которая занимается производством автомобилей, реализовывает свою продукцию с помощью своих дилеров. Дилерские автоцентры занимаются реализацией конкретной марки автомобиля. Иными словами, дилер является официальным представителем компании. Можно не беспокоиться за свой автомобиль, отданный на ремонт в дилерский автоцентр. Цены, за оказанные ими услуги, выше среднего. Поэтому нет необходимости искать запчасти для своей иномарки в автомагазине, мастера, который бы смог качественно отремонтировать, теряя на это уйму времени.
  2. Частные или независимые автомастерские. Отлично организованный сервис по ремонту автомобилей с повышенным уровнем безопасности. А главное, в независимых автомастерских уровень обслуживания клиентов намного выше, чем в «гаражных» автомастерских.
  3. Специализированные автосервисы. Имеют немного общего с дилерскими автомастерскими. В отличие от дилеров, мастера специализированных автосервисов отлично разбираются в определенных видах работ. В таких сервисах Вам точно помогут решить какой-либо технический вопрос даже с редким автомобилем.

Достоинства автомастерских

Отдавая свой автомобиль на ремонт в автомастерскую, Вы получаете гарантию на то, что все виды работ будут выполнены качественно и максимально быстро. Хорошие автомастерские не занимаются разрешением спорных вопросов, потому что таких моментов с ними не возникает.

Осмотр, диагностику и ремонт Вашего автомобиля доверяется настоящим профессионалам. Автосервисы систематически следят за развитием передовых технологий в машиностроении, постепенно внедряя их в свою трудовую деятельность.

подробнее )

США будуть перевіряти соцмережі всіх претендентів на візи

Документи для отримання віз в США внесуть нові графи. Тепер Держдепартамент хоче отримувати від прохачів віз інформацію про їх імена в соціальних мережах, повідомляє АР.

"Державний департамент збирається вимагати від всіх претендентів на візу США подавати свої імена в соціальних медіа, попередні електронні адреси і номери телефонів, значно розширивши кількість відмов адміністрації Трампа потенційним мігрантам і відвідувачам країни", - повідомляє видання, посилаючись на випущені Держдепартаментом документи.

В них повідомляється, що нові правила вплинуть на майже 15 млн іноземців, бажаючих отримати американські візи. За прогнозами, вказівка у візових документах сторінок в соцмережах може вплинути на рішення з приводу 710 тисяч заявників на імміграційні візи і 14 мільйонів заявників на неимммиграционные візи щорічно.

Якщо поправки будуть прийняті, у візових заявах з'являться списки соцмереж. Претендентам на візу доведеться надавати інформацію про свої імена в цих соцмережах, а також, при бажанні - про тих соцмережах, які не увійшли в список.

Крім того, у претендентів на візу будуть просити дані про їх номери телефонів, електронні адреси, поїздках і депортації за п'ять років.

Також планується додати до анкети питання про те, чи брали члени сім'ї прохача участь у терористичній діяльності.

Раніше дані про сторінках в соцмережах, електронну пошту і номери телефонів вимагали від тих заявників, яких обрали для додаткової перевірки - наприклад,тих, хто подорожували по територіях, контрольованих терористичними організаціями.

подробнее )

Чисельність населення України в січні скоротився на 21,5 тис. - до 42,4 млн осіб

Протягом січня 2018 року чисельність населення України скоротилася на 21,5 тис. осіб і на 1 лютого склала 42 364,9 тис. осіб. Про це повідомляється на сайті Державної служби статистики.

Кількість померлих перевищує кількість живонароджених: на 100 померлих - 56 живонароджених.

Як повідомлялося, протягом 2017 року чисельність населення зменшилася на 198,1 тис. осіб.

подробнее )

banner13