Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

В Україну не пустили відому російську співачку


Опубликованно 14.09.2018 07:39

В Україну не пустили відому російську співачку

За даними прес-секретаря Держприкордонслужби, в пункті пропуску "Жуляни" прикордонники не пропустили лідера групи "Сурганова і оркестр" Світлану Сурганову з-за відвідування Криму в 2016 році.

Прикордонники України не пустили в країну лідера групи "Сурганова і оркестр" Світлану Сурганову і заборонили їй в'їзд на три роки, повідомив в понеділок прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян.

За даними Слободяна, в пункті пропуску "Жуляни" прикордонники не пропустили лідера групи "Сурганова і оркестр" Світлану Сурганову з-за відвідування Криму в 2016 році.

"В межах компетенції прикордонники прийняли рішення про непропуск даної громадянки на Україну, заборонили їй в'їзд терміном на 3 роки", — йдеться в повідомленні прес-секретаря в Facebook.

Парламент України 5 жовтня прийняв закон, що забороняє гастролі артистів з РФ, створюють, на думку Києва,"загрозу національній безпеці". Документ забороняє проведення гастролей артистів, які потрапили в список Мінкульту України. Документ також встановлює особливі вимоги до організації гастрольних заходів, учасниками яких є громадяни РФ.

Раніше Україна заборонила в'їзд на свою територію віце-бургомістру австрійського міста Лінц Детлефу Виммеру за відвідування Криму.


banner14

Категория: Культура

В Україну не пустили відому російську співачку


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.