Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Аукціон sotheby's продав картину Модільяні за рекордну суму


Опубликованно 13.09.2018 09:55

Аукціон sotheby's продав картину Модільяні за рекордну суму

Згідно з повідомленням аукціонного дому, "шедевр Амедео Модільяні 1917 року "Лежача оголена" продана за 157,2 мільйона доларів - найбільш високу ціну аукціону в історії sotheby's".

Картина видатного італійського художника Амедео Модільяні "Лежача оголена (на лівому боці)" в понеділок пішла з молотка за рекордні 157,2 мільйона доларів на торгах аукціонного дому sotheby's у Нью-Йорку, повідомляється на сайті аукціону.

Картина "Лежача оголена" Модільяні увійшла в трійку найдорожчих у світі

Написана в 1917 році картина була виставлена на торгах Impressionist & Modern Art Evening Sale в sotheby's 14 травня. Стартова ціна становила 150 мільйонів доларів.

"Шедевр Амедео Модільяні 1917 року "Лежача оголена" продана за 157,2 мільйона доларів — найбільш високу ціну аукціону в історії sotheby's", — повідомив аукціонний дім в Twitter.

У заяві на сайті аукціону зазначається, що минулий власник картини придбав її за 26,9 мільйонів доларів.

За життя Модільяні його роботи не мали успіху і стали затребуваними лише після його смерті. В останні роки твори видатного художника не раз продавалися на аукціонах за багатомільйонні суми. У 2015 році його картина "Лежача оголена" пішла на аукціоні christie's за 170 мільйонів доларів.


banner14

Категория: Культура

Аукціон sotheby's продав картину Модільяні за рекордну суму


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.