Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Порошенко підписав указ про призначення 100 стипендій для дітей з інвалідністю за спортивні досягнення


Опубликованно 28.07.2018 04:51

Порошенко підписав указ про призначення 100 стипендій для дітей з інвалідністю за спортивні досягнення

Президент України Петро Порошенко підписав указ про створення умов для подальшого розвитку паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні. Указом починаються 100 стипендій для дітей з інвалідністю за спортивні досягнення.

Президент підписав указ перед врученням нагород чемпіонам і призерам української паралімпійської команди. Трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Сьогодні у вашій присутності я ставлю підпис під цим документом. Ще одна дуже важлива річ, яку ми зробимо сьогодні – це підготовка указу про створення умов для подальшого розвитку паралімпійського та дефлімпійського спорту в Україні. Цим президентським указом засновується 100 нових стипендій для дітей з інвалідністю за високі досягнення у загальноукраїнських спортивних змаганнях", - заявив Порошенко.

Порошенко також підписав зміни в закон "Про підтримку олімпійського та паралімпійського руху та спорту вищих досягнень в Україні", які змінюють термін "інвалід" на "особа з інвалідністю".

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла зміни до законодавства 19 грудня 2017 року 232 голосами народних депутатів. Слова "інвалід", "особа з обмеженими фізичними можливостями", "інвалід війни" і "дитина-інвалід" у всіх відмінках і числах замінять у 44 законах відповідно словами "особа з інвалідністю", "особа з інвалідністю в результаті війни" і "дитина з інвалідністю" у відповідних відмінках та числах.

20 січня 2018 року зміни вступили в силу.

Як повідомлялося, збірну України на зимових Паралімпійських іграх у Пхенчхані представляли 33 спортсмени. Паралімпійська команда України посіла шосте місце в медальному заліку завершилися в Пхенчхані зимових Ігор-2018. В активі збірної України 22 нагороди - 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових медалей.


banner14

Категория: Общество

Порошенко підписав указ про призначення 100 стипендій для дітей з інвалідністю за спортивні досягнення


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.