Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

"За білоруським досвіду": УЗ з квітня вводить нову систему прибирання в українських поїздах


Опубликованно 27.07.2018 08:12

"Укрзалізниця" з квітня вводить нову систему прибирання у вітчизняних поїздах. Про це повідомляє прес-служба компанії в четвер, 29 березня.

Як зазначається, нововведення очікуються після вивчення українськими залізничниками досвіду Білорусі, де вони побували в рамках обміну досвідом.

Передбачається, що провідники із запровадженням нової системи більше не будуть здійснювати вологе прибирання вагонів у пункті формування поїзда. Дана функція повинна перейти спеціально створеним збирально-екіпірованим бригадам.

"Щоб поліпшити якість обслуговування пасажирів, були розроблені два нових технологічних процеси — внутрішня миття пасажирських вагонів працівниками виробничих підрозділів і робота збирально-екіпірувальних бригад пасажирських вагонів", — розповіли в прес-службі.

Запроваджуються три види прибирання вагонів поїздів — проміжна, основна і генеральна. Передбачається, що перший вид будуть застосовувати перед відправленням поїзда на шляху його прямування, другий — двічі на рік (влітку та взимку), третій — після проведення планового ремонту і технічної ревізії.

В "Укрзалізниці" зазначили, що зазначена система прибирання вже впроваджена в пасажирському вагонному депо Дніпра.


banner14

Категория: Общество

"За білоруським досвіду": УЗ з квітня вводить нову систему прибирання в українських поїздах


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.