Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Гройсман став на бік народу, відмовивши МВФ підвищення тарифів на газ, – експерт


Опубликованно 24.07.2018 06:27

Гройсман став на бік народу, відмовивши МВФ підвищення тарифів на газ, – експерт

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман фактично здійснив подвиг, не піддавшись на тиск Міжнародного валютного фонду і не ставши підвищувати тарифи на газ для населення. Таку думку в блозі на сайті видання «Обозреватель» висловив Гліб Кашко.

«Те, що сталося сьогодні не назвеш інакше, як #перемога. Мабуть, вперше за тривалий час одне з перших осіб держави – прем'єр-міністр Володимир Гройсман – встав на бік українського народу. Глава уряду реально захистив простих громадян, відмовившись в черговий раз піднімати ціни на газ, незважаючи на посилений тиск з боку Міжнародного валютного фонду», – написав блогер.

Він нагадав, що в середу, 28 березня, Кабінет міністрів офіційно продовжив спеціальні зобов'язання «Нафтогазу України» за постачання газу для населення і підприємств теплокомуненерго без зміни ціни. А значить, як мінімум до початку літа тарифи на газ для споживачів і на гарячу воду рости не будуть.

«В умовах нинішньої економічної ситуації це реальне полегшення для більшої частини жителів нашої країни. В першу чергу я говорю про тих людей, які живуть від зарплати до зарплати або виживають від пенсії до пенсії, а таких у нас чимало. А з боку Гройсмана, в умовах тотального тиску МВФ та політичних опонентів, це реальний подвиг. В принципі, якщо говорити про МВФ, то це вже не просто тиск, а справжній шантаж. Покликаний, як це бачиться, знищити українців. Адже саме на це спрямовані їхні основні вимоги – пенсійна та медична реформи, вимоги щодо вивезення лісу, за тими ж тарифами на газ... А тут – такий несподіваний поворот: виявляється, у деяких українських політиків все-таки є "зуби", і вони вміють їх показувати», – підкреслив Кашко.

На закінчення він зазначив, що вольове рішення прем'єр-міністра Гройсмана – важливий знак і для українців, що їх нарешті почують «нагорі», і для «шантажиста-МВФ, який тепер напевно послабить хватку».


banner14

Категория: Общество

Гройсман став на бік народу, відмовивши МВФ підвищення тарифів на газ, – експерт


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.