Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Киян 30-31 березня чекає наймасштабніше відключення від водопостачання в історії міста


Опубликованно 23.07.2018 21:24

Киян 30-31 березня чекає наймасштабніше відключення від водопостачання в історії міста

Ряд районів та житлових масивів Києва залишаться без водопостачання з 10:00 30 березня до 7:00 31 березня із-за відключення насосної водопровідної станції "Крутогорная" для виконання робіт по заміні аварійної запірної арматури. Про це повідомили в столичному водоканалі. Там уточнили, що дане відключення стане наймасштабнішим в історії Києва.

Обмеження будуть діяти в наступних районах:

Зниження надійності водопостачання (зниження тиску у водопровідних мережах до значень пожежного мінімуму – 1,0-2,0 атм.):

Голосіївський район район Голосієво – Амурська площа, центральні частини вулиць Васильківської та Ломоносова та Голосіївського проспекту, а також суміжні вулиці; проспект Науки – Стратегічне шосе і суміжні вулиці.

Святошинський район "Микільська Борщагівка" в районі вулиць Гната Юри, Володимира Покотило, Сім'ї Сосніних і суміжних вулиць.

Солом'янський район житловий масив "Першотравневий" в районі вул. Авіаконструктора Антонова, Чоколівського бульвару, вул. Пітерської і суміжних вулиць; житловий масив "Солом'янка" в районі Повітрофлотського проспекту, вулиць Солом'янської та Андрія Головка, проспекту Лобановського; житловий масив "Чоколівка" (забудова від Чоколівського бульвару до аеропорту "Київ") – повністю; група житлових масивів "Відрадний" (забудова в районі, обмеженому бульваром Вацлава Гавела, вул. Гарматна, Відрадним проспектом, вулицями Новопольова і Пост-Волинська) – повністю.

Обмеження водопостачання на верхніх поверхах багатоповерхової забудови:

Голосіївський район житлові масиви "Теремки-1", "Теремки-2" – повністю; багатоповерхова забудова вздовж проспекту Науки і суміжних вулиць; район Голосієво від Голосіївської площі до ж/м "Теремки";

Святошинський район житловий масив "Микільська Борщагівка" – повністю; житловий масив "Південна Борщагівка" – повністю; житловий масив "Академмістечко" в районі вул. Генерала Вітрука та суміжних вулиць; район Галагани в межах вулиць Дружківська і Чистяківська, проспекту Перемоги.

Солом'янський район район Шулявка в межах вулиць Вадима Гетьмана, Виборзькій, Гарматній, Польовий і суміжних вулиць.

Шевченківський район житловий масив "Нивки" – повністю.


banner14

Категория: Общество

Киян 30-31 березня чекає наймасштабніше відключення від водопостачання в історії міста


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.