Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

РФ частково призупинила пропуск вантажівок з України, на кордоні утворилися черги


Опубликованно 08.07.2018 03:54

РФ частково призупинила пропуск вантажівок з України, на кордоні утворилися черги

Російська сторона частково обмежила рух вантажівок із-за збою програмного забезпечення, у зв'язку з цим вранці 21 березня на кордоні фіксується певне накопичення транспортних засобів, які рухаються на виїзд з України. Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби України.

Зокрема, в пункті пропуску "Гоптівка" (Харківська область) знаходиться 45 вантажівок, в пункті пропуску "Катеринівка" (Сумська область) – 35.

"Суміжна сторона частково припинила пропускні операції. За повідомленням прикордонного представника Російської Федерації по Бєлгородському і Воронезькому ділянках, у пунктах пропуску для автомобільного сполучення (навпроти українських пунктів у Сумській, Харківській та Луганській областях) російською стороною тимчасово призупинено пропуск вантажних транспортних засобів із-за збою програмного забезпечення митних органів", – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що зараз обмежено рух вантажних транспортних засобів, які прямують транзитом через РФ.

Держприкордонслужба звертається до водіїв, які мають намір найближчим часом перетнути українсько-російський кордон на цих напрямках, врахувати цю інформацію і по можливості обирати інші маршрути.

Нагадаємо, в лютому проблеми з рухом великогабаритного транспорту фіксувалися в пунктах пропуску "Нехотєєвка", "Катеринівка" і "Бачівськ".


banner14

Категория: Общество

РФ частково призупинила пропуск вантажівок з України, на кордоні утворилися черги


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.