Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У Франції озброєний чоловік захопив заручників у супермаркеті на півдні країни


Опубликованно 08.07.2018 03:54

У Франції озброєний чоловік захопив заручників у супермаркеті на півдні країни

Сьогодні, 23 березня, в місті Треб, що на півдні Франції, в одному з міських супермаркетів озброєний чоловік захопив заручників. Про це повідомляє Le Telegramme.

Згідно з інформацією видання, озброєний чоловік увійшов в супермаркет приблизно в 11:15, після чого зсередини почулися постріли. Повідомляється, що один із співробітників супермаркету був убитий терористом.

На даний момент міська влада перекрили в'їзд в район, де знаходиться захоплений супермаркет, до місця події підтягують підрозділи поліції.

Повідомляється, що терорист заявив про свою приналежність до ИГИЛ. Пізніше видання ledauphine.com призвело слова свідка нападу, який заявив, що нападник кричав "Аллах акбар", перш ніж почав стріляти.

Інцидент вже прокоментувало МВС Франції. В офіційному Twitter відомства з'явилося повідомлення, згідно з яким поліція продовжує працювати на місці події. Пріоритетом операції є порятунок заручників.

?? Intervention de police en cours ? #Tr?bes dans l'#Aude. La priorit? est ? l'intervention des forces de police et de secours. Plus d'informations ? venir sur ce compte, ne diffusez pas de rumeurs ?? pic.twitter.com/M2t4mLccG0— Minist?re de l'Int?rieur (@Place_Beauvau) 23 березня 2018 р.

"Подробиці встановлюються. Не поширюйте непідтверджені чутки", - уточнили в міністерстві.


banner14

Категория: Общество

У Франції озброєний чоловік захопив заручників у супермаркеті на півдні країни


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.