Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Нардепи Івченко та Гончаренко побилися в коридорі одного з телеканалів


Опубликованно 06.07.2018 00:30

Нардепи Івченко та Гончаренко побилися в коридорі одного з телеканалів

У студії "5 каналу" сталася бійка між народними депутатами Олексієм Гончаренком і Вадимом Івченко. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат, член колегії МВС Антон Геращенко.

"У студії "5 каналу" відбулося зіткнення між народними депутатами Вадимом Івченко та Олексієм Гончаренком. Конфлікт стався через закон про скасування "правок Лозового". Він почався в студії і продовжився в коридорі. Я викликав поліцію для оформлення протоколу", – написала Геращенко.

Раніше в цей день Верховна Рада не змогла вилучити ряд скандальних положень Кримінального процесуального кодексу України, які з'явилися в ньому з прийняттям скандальної поправки народного депутата Андрія Лозового ("Радикальна партія") при голосуванні за закон про внесення змін в низку кодексів у зв'язку з судовою реформою.

Народні депутати відмовилися підтримати відповідний законопроект (№7547) про внесення змін в деякі законодавчі акти щодо вдосконалення кримінального судочинства за основу і в цілому на пленарному засіданні в четвер. Вони також не віддали 226 мінімально необхідних голосів для затвердження його за основу. Таким чином ініціатива відхилена.


banner14

Категория: Общество

Нардепи Івченко та Гончаренко побилися в коридорі одного з телеканалів


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.