Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

ЗМІ порахували, якого президента згадували в піснях найчастіше


Опубликованно 20.06.2018 03:18

ЗМІ порахували, якого президента згадували в піснях найчастіше

Згідно з інформацією ЗМІ, екс-президент і його дружина Мішель Обама "безперервно демонстрували свою любов і визнання музиці, і, здається, музиканти відповіли взаємністю".

Екс-президент США Барак Обама визнаний найпопулярнішим американським лідером в музичній індустрії — його персона згадується в піснях найбільш часто, повідомляє видання Billboard.

Британські вчені навчили овець дізнаватися Барака Обаму

Експерти проаналізували всі композиції, в яких фігурують імена президентів США в тому або іншому світлі, і склали рейтинг з шести глав держав.

Барак Обама в цілому згадується 309 разів. Видання зазначає, що екс-президент і його дружина Мішель Обама "безперервно демонстрували свою любов і визнання музиці, і, здається, музиканти відповіли взаємністю". Зокрема, ім'я екс-лідера є в текстах пісень Френка Оушена (Raf) і хіп-хоп-виконавця Наса (Black President). Примітно, що в основному Обама згадується в позитивному контексті.

Далі за кількістю згадок слідують Джордж Буш — молодший (116), Білл Клінтон (105), Рональд Рейган (59) і Джиммі Картер (17).

П'ятірку замикає чинний глава держави Дональд Трамп. Вона "оспівувалася" музикантами лише 33 рази, причому 18 припадали ще до його обрання на пост президента.

Раніше повідомлялося, що в інтернеті з'явилося зроблене в 2005 році фото Барака Обами з Луїсом Фарраханом, лідером радикальної організації "Нація ісламу", якого часто звинувачували в расизмі та антисемітизмі.


banner14

Категория: Культура

ЗМІ порахували, якого президента згадували в піснях найчастіше


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.