Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Нацвідбір на Євробачення-2018. Переможний виступ представника України


Опубликованно 14.06.2018 14:54

Нацвідбір на Євробачення-2018. Переможний виступ представника України

Молодий співак Костянтин Бочаров, який виступає під сценічним псевдонімом Melovin, з піснею Under the Ladder ("Під сходами") став переможцем українського національного відбору на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення", який цього року пройде в Лісабоні.

Молодий співак Костянтин Бочаров, який виступає під сценічним псевдонімом Melovin, з піснею Under the Ladder ("Під сходами") став переможцем українського національного відбору на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення", який цього року пройде в Лісабоні. Ім'я виконавця, який поїде представляти Україну на пісенному конкурсі, оголосили в прямому ефірі відбору.

Кращий виконавець був визначений на підставі думки професійного журі та голосів телеглядачів.

На відборі Євробачення Данилко матом послав адміністратора співачки

Melovin отримав за свій виступ від суддів 5 балів. Максимальну оцінку отримала співачка Tayanna. Співака врятувала максимальну кількість голосів від глядачів — 6 балів, за рахунок яких Melovin і переміг.

Крім Melovin, участь у фіналі національного відбору, який пройшов у суботу в Києві, взяли участь група Kadnay, співачка Tayanna, група The Erised, співак Влад Каращук, який виступає під сценічним ім'ям Laud і молода виконавиця Ірина Василенко, яка виступає під псевдонімом Vilna.

Бочаров в 2015 році став переможцем вокального шоу Х-фактор, йому 20 років, він родом з Одеси. Після оголошення результатів голосування виконавець пообіцяв, що приїде з конкурсу з перемогою".

Нагадаємо, Євробачення-2018 пройде в столиці Португалії — Лісабоні. Півфінали конкурсу заплановані на 8 і 10 травня, фінал — 12 травня. Португалія отримала право прийняти міжнародний пісенний конкурс після перемоги свого представника Сальвадора Зібрала в Києві в 2017 році. Україна виступатиме у другому півфіналі Євробачення-2018.


banner14

Категория: Культура

Нацвідбір на Євробачення-2018. Переможний виступ представника України


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.