Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Американська актриса звинуватила співака Мериліна Менсона в домаганнях


Опубликованно 13.06.2018 16:39

Американська актриса звинуватила співака Мериліна Менсона в домаганнях

Зірка серіалу "Доктор Хаус" американська актриса Шарлін Йі розповіла, що в останній сезон серіалу музикант прийшов на знімальний майданчик, тому що був величезним фанатом шоу і домагався до кожної жінки.

Зірка серіалу "Доктор Хаус" американська актриса Шарлін Йі звинуватила рок-музиканта Меріліна Менсона в сексуальних домаганнях під час її роботи над шоу.

Відомі жінки заступилися за чоловіків після скандалів з домаганнями

"Навіть не починайте про Менсона. Так, це сталося дуже давно – в останній сезон "Доктора Хауса" він прийшов на знімальний майданчик, тому що був величезним фанатом шоу і домагався до кожної жінки", — написала в Twitter актриса. За її словами, співак питав усіх присутніх жінок, чи вони готові спробувати певні сексуальні пози і називав саму Йі "китайським чоловіком".

Співачка заявила, що сподівається, що Менсон "отримає допомогу".

У США в останні місяці прозвучали звинувачення в домаганні на адресу багатьох акторів, політиків, журналістів та інших відомих осіб. В Голлівуді скандал фактично поставив хрест на кар'єрі актора Кевіна Спейсі і продюсер Харві Вайнштейна.

Раніше повідомлялося, що одного з лідерів руху #MeToo проти сексуальних домагань каліфорнійського депутата Христину Гарсіа звинуватили в непристойній поведінці стосовно чоловіка.


banner14

Категория: Культура

Американська актриса звинуватила співака Мериліна Менсона в домаганнях


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.