Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

"Наш край" закликав ВР прийняти мораторій на відключення від компослуг, щоб уберегти країну від техногенної катастрофи


Опубликованно 13.06.2018 02:30

Якщо Верховна Рада не прийме на цьому тижні мораторій на відключення від комунальних послуг, газові олігархи будуть далі продовжувати шантажувати українські міста, а країна опиниться на межі техногенної катастрофи. Про це заявив співголова партії "Наш край" Олександр Мазурчак.

Він нагадав, що на розгляді Верховної Ради знаходиться законопроект від "Нашого краю", який попереджає відключення об'єктів соціальної інфраструктури та їх постачальників тепла від газу.

"Наш закон гарантує, що лікарні, садочки і школи ні за яких умов не будуть відключені від постачання тепла", – зазначив Олександр Мазурчак.

Він зазначив, що без прийняття змін у законодавство, олігархи в будь-який момент можуть залишити всю соціальну інфраструктуру будь-якого міста без тепла під час опалювального сезону.

"Слідом за Кропивницьким, Славутичем і Сміливої, під загрозою відключення від газопостачання виявився місто Теплодар Одеської області. Причина – нібито заборгованість міста перед ВАТ "Одесагаз" у розмірі 4,3 млн грн. Власник облгазу в будь-який момент може залишити десятитисячний місто в 20-ти градусний мороз без тепла тільки тому, що закон дозволяє йому це зробити. Верховна Рада має ухвалити на цьому тижні мораторій на відключення міст від комунальних послуг", – зазначив Олександр Мазурчак.

Він закликав правоохоронні органи дати правову оцінку діям керівництва "Одесагаз", які мають намір залишити місто без тепла і газу взимку, а депутатів негайно ухвалити законопроект від "Нашого краю", який заборонить олігархам відключати від тепла.

"Партія" "Наш край" вимагає негайно, поки не сталася техногенна та гуманітарна катастрофа, заборонити відключати від опалення та газу лікарні, школи та дитсадки", – підсумував Олександр Мазурчак.

Як повідомлялося на сайті міськради Теплодара, ВАТ "Одесагаз" направило місцевому комунальному підприємству "Одеська ТЕЦ-2" попередження про намір відключити газ через борги в 7 ранку 28 лютого. У повідомленні міськради зазначається, що через велику заборгованість населення за послуги теплопостачання у сумі 4,3 млн грн, КП не може своєчасно розрахуватися з "Одесагазом" за природний газ.


banner14

Категория: Общество

"Наш край" закликав ВР прийняти мораторій на відключення від компослуг, щоб уберегти країну від техногенної катастрофи


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.