Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Суд залишив у силі вирок для екс-керівника міліції Маріуполя за співпрацю з "ДНР"


Опубликованно 11.06.2018 09:30

Суд залишив у силі вирок для екс-керівника міліції Маріуполя за співпрацю з

Апеляційний суд Запорізької області залишив у силі вирок колишньому в.о. начальника Маріупольського міського відділу міліції Олегу Моргуну, якого заочно засудили до 11 років позбавлення волі. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган у Twitter.

"Апеляційний суд Запорізької області залишив у силі вирок відносно колишнього в. о. начальника Маріупольського міського відділу Головного управління МВС України в Донецькій обл. Олега Моргуна, якого заочно засудили до 11 років позбавлення волі", - заявила Вона.

Вона додала, що рішення суду вступило в законну силу.

У серпні 2017 року Приазовський районний суд Запорізької обл. заочно визнав Моргуна винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) КК України та засудив його до 11 років позбавлення волі.

18 травня 2014 року Олег Моргун в якості керівника міськвідділу міліції взяв участь у прес-конференції, яку проводили представники так званої "ДНР" - Кузьменко Д. В. і Борисов А. А. (прізвисько "Чечен") в захопленому в той час будівлі Маріупольської групи Управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління МВС України в Донецькій області.

Після звільнення в 2014 році з органів МВС України у зв'язку з виходом на пенсію Моргун переїхав до Новоазовська на тимчасово окуповану терористами територію.

Там Моргун став членом терористичної організації "ДНР", а в березні 2015 року навіть очолив незаконний орган влади – адміністрації Новоазовського району.


banner14

Категория: Общество

Суд залишив у силі вирок для екс-керівника міліції Маріуполя за співпрацю з "ДНР"


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.