Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Кліп південнокорейської групи, знятий у Києві, набирає популярність


Опубликованно 11.06.2018 01:18

Кліп південнокорейської групи, знятий у Києві, набирає популярність

Приїзд бойзбенду NCT в українську столицю проходив в найсуворішому секреті - продюсери корейців не хочуть привертати уваги до музикантів численної армії прихильниць.

Одна з найпопулярніших південнокорейських поп-груп NCT зняла кліп у Голосіївському районі Києва. Запис 18 лютого була викладена в мережу, і вже набрала більше 5,3 мільйонів переглядів.

Екс-фронтмен Oasis використав у своєму кліпі кадри з Евромайдана

NCT — південнокорейський бойзбенду, створений в 2016 році компанією S. M. Entertainment. Назва розшифровується як "Neo Culture Techonology". Колектив є одним з найпопулярніших в Південній Кореї.

Учасники групи провели в Києві п'ять днів. Приїзд бойзбенду проходив в найсуворішому секреті — продюсери корейців не хочуть привертати уваги до музикантів численної армії прихильниць. Група прилетіла з Сеула з командою візажистів, стилістів і менеджерів, пише "Країна".

У зйомках групи в Києві брав участь один з фіналістів проекту "Топ-модель по-українськи" Реван Палюх. Відео дозволяє по-новому поглянути на звичні краєвиди та архітектуру української столиці.


banner14

Категория: Культура

Кліп південнокорейської групи, знятий у Києві, набирає популярність


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.