Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Слонова грація і елегантність. У Таїланді пройшов конкурс для пишних красунь


Опубликованно 10.06.2018 13:39

Слонова грація і елегантність. У Таїланді пройшов конкурс для пишних красунь

У Таїланді завершився фінал щорічного конкурсу краси. У конкурсі "Міс Джамбо" беруть участь пишні дами. Чим більше зайвих кілограмів — тим краще. Вага претенденток повинен бути не менше 80 кілограмів, але більшість важить набагато більше.

Основною метою конкурсу є пропаганда захисту слонів в дикій природі. Організатори, власне, і порівнюють учасниць з цими благородними тваринами. В цьому році в конкурсі брали участь близько сотні красунь. З них було відібрано лише ті, хто має "слонової грацією, елегантністю і розмірами".

Джамбо — кличка слона, який отримав всесвітню популярність в середині XIX століття завдяки своїм цирковим виступів в США. Ім'я "Джамбо" стало поширеною кличкою слонів в зоопарках і цирках світу, а також загальним ім'ям в англійській мові зі значенням "надзвичайно великий, сильний людина, тварина або річ".

У титулу переможниці є і друга назва — "Ти Так Чанг", що в перекладі з тайського воно звучить, як "Дочка Слона".

У фінал в цьому році пройшли 19 звичайних жінок і 18 трансгендерів. Вперше були оголошені імена відразу двох переможниць. Серед трансгендерів перемогу присудили 96-кілограмової Баните Сангкачарт.

Серед звичайних жінок перемогла 29-річна Кванрапи Бунчайсук вагою майже 106 кілограмів. "Дочка слона" одночасно є ще і дочкою колишнього міністра промисловості Таїланду Прасерта Бунчайсук. Вона отримала грошовий приз, еквівалентний 420 доларів, і запас бананів.

Кванрапи, власниця магазину-пекарні, каже, що зайва вага ніколи не було для неї проблемою. "Мені подобається моя фігура, я нею пишаюся", — каже вона, закликаючи повних жінок повірити в себе і підвищити свою самооцінку.


banner14

Категория: Культура

Слонова грація і елегантність. У Таїланді пройшов конкурс для пишних красунь


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.