Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Білик відповіла на спроби зірвати її концерти у Львові та Одесі


Опубликованно 09.06.2018 08:09

Білик відповіла на спроби зірвати її концерти у Львові та Одесі

Знаменита співачка закликала всіх "бути чуйними". Вона має намір допомагати дітям військовослужбовців, які загинули в Донбасі. На благодійність вона направить частину зборів з концертів.

. Співачка Ірина Білик заявила, що допомагає дітям військових, загиблих в зоні АТО, у відповідь на спроби націоналістичних організацій зірвати її концерти у Львові та Одеси.

Ви хочете пісень? Ні, грошей. Скандал з Білик і не тільки

Раніше стало відомо, що на адресу керівництва Львівського театру опери направлено лист з вимогою не допустити виступу Білик. Аналогічна вимога поширили в Одесі представники "Правого сектора".

"Я хочу подякувати українців, які приходять на мої концерти. Завдяки вам я маю можливість допомагати дітям воїнів, загиблим в АТО. У мене відбулося вже вісім з 35-ти концертів мого нового українського турне. Я рада, що зали були переповнені, тому що завдяки цьому можу частина зібраних в турі коштів спрямувати на підтримку маленьких хлопчиків і дівчаток, батьки яких загинули в результаті подій на Донбасі. Маленькі українці повинні відчувати нашу подяку і підтримку, як і ті українці, які змушені були залишити Крим. Чужого горя не буває. Будемо чуйними. П. С. Про благодійництво відзвітую окремо", — написала Білик в Facebook.

Нагадаємо, в Одесі влітку 2017 року розгорівся скандал навколо виступу Білик в нічному клубі. Заклад було оточене радикалами, однак співачка все-таки виступила перед публікою.


banner14

Категория: Культура

Білик відповіла на спроби зірвати її концерти у Львові та Одесі


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.