Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У Національній опері нагородили переможців фестивалю талановитих дітей-сиріт "Щасливі долоні"


Опубликованно 07.06.2018 13:57

У Національній опері нагородили переможців фестивалю талановитих дітей-сиріт

У Національній опері нагородили переможців фестивалю талановитих дітей-сиріт "Щасливі долоні". Нагороди та подарунки за успіхи в творчості, навчанні та спорті дітей зі складними долями вручили українські та зарубіжні зірки і відома меценатка Людмила Русаліна.

"Те, що ми сьогодні покладемо як фундамент у наших дітей, це і буде майбутнім нашої країни. Тому я дуже рада, що є такі люди, які підтримують дітей-сиріт, знаходять талановитих дітей і в наші складні часи дають їм можливість розвиватися", - сказала меценат Людмила Русаліна.

Людмила Русаліна вже 13-й рік поспіль підтримує всі благодійні проекти "Щасливих долонь". За цей час фестиваль здобув статус міжнародного і став найуспішнішим благодійним проектом країни в 2013 році. Гості заходу - селебріті, бізнесмени, спортсмени і політики. Мета фестивалю - дати поштовх творчої реалізації дітей-сиріт. В цьому році вони зможуть відпочити і повчитися за кордоном.

"30 дітей-сиріт у напрямках освіти, культури і спорту з'їхалися з усіх куточків України. В цьому році дітям дають путівку в життя - ми їх відправляємо в Англію на навчання навесні, в Хорватію на оздоровлення, у Карпати і на навчання в Угорщину", - говорить Олена Піддубна, голова Міжнародного фонду "Щасливі долоні".

Крім того, діти отримали цінні подарунки, серед яких ноутбуки, велосипеди, одяг та шкільне приладдя, а також солодощі від партнера фестивалю "Домашнє свято".


banner14

Категория: Общество

У Національній опері нагородили переможців фестивалю талановитих дітей-сиріт "Щасливі долоні"


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.