Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Суд визнав винними трьох чоловіків у скоєнні серії терактів в 2014-2015 рр. в Харківській області


Опубликованно 17.05.2018 12:06

Суд визнав винними трьох чоловіків у скоєнні серії терактів в 2014-2015 рр. в Харківській області

Жовтневий районний суд Харкова визнав винними трьох чоловіків у скоєнні низки терористичних атак в Харкові і області в 2014-2015 рр. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури.

Як розповів процесуальний керівник у кримінальному провадженні Вадим Білоусов, два зловмисника не визнавали свою провину і відмовилися співпрацювати зі слідством. Їм суд призначив покарання у вигляді 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Чоловіків визнали винними у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15 год. 2 ст. 258, ч. 2 ст. 258, ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 396 КК України (замах на вчинення терористичного акту за попередньою змовою групою осіб, вчинення терористичних актів за попередньою змовою групою осіб, незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами і приховування злочину).

Ще одному чоловікові, який визнав свою провину і розкаявся, суд виніс вирок у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Його звинуватили за ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 258, ч. 1 ст. 396 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, вчинення терористичних актів за попередньою змовою групою осіб і приховування злочину).

Мова йде про серії терактів, скоєних у період з вересня 2014 року до березня 2015 року.

Серед них обстріл Орджонікідзевського та Фрунзенського районних комісаріатів Харкова, терористичні акти на залізничних станціях "Залютине", "Шебелинка" і "Новожаново", обстріл офісу приватного юридичної установи та ТОВ "Харкиврегионгаз".

Також підозрюваним інкримінувалося закінчений замах на терористичний акт на території нафтової бази в жовтні 2014 року. Тоді не спрацював жоден з двох РПГ-22, з яких зловмисники намагалися здійснити постріли.

Зараз обвинувачені перебувають під вартою. Вирок суду ще не вступив у законну силу, оскільки йде час на апеляційне оскарження.


banner14

Категория: Общество

Суд визнав винними трьох чоловіків у скоєнні серії терактів в 2014-2015 рр. в Харківській області


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.