Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Чоловік зарізав молдавську модель Playboy


Опубликованно 17.05.2018 08:36

Чоловік зарізав молдавську модель Playboy

Правоохоронці знайшли тіло 31-річної фотомоделі Анастасії Чекати з ножовим пораненням в області шиї в квартирі, де вона проживала. Там також перебував немовля двох тижнів від народження. Ймовірний вбивця — чоловік Олексій Митаки.

. Чоловік убив відому молдавську фотомодель Анастасію Чекати, після чого наклав на себе руки, повідомляє Sputnik Молдова.

Поліцейські знайшли тіло 31-річної жінки з ножовим пораненням в області шиї в квартирі, де вона проживала. Там також перебував немовля двох тижнів від народження. Ймовірний вбивця — чоловік Чекати стоматолог Олексій Митаки.

Незадовго до того, як звести рахунки з життям, чоловік подзвонив родичам і попросив подбав про дитину. За словами членів сім'ї, подружжя були в поганих стосунках, так як у Митаки була інша жінка.

Відома Фотомодель в Молдавії під псевдонімом Anastasia Cia. Дівчина з'являлася на обкладинках журналів Playboy, Maxim і GQ.

Молдавська співачка Анастасія Чекати

Позувати в якості моделі вона почала в 16 років. Чекати також пробувала себе як співачки і вела канал в Youtube, де розміщувала музичні кліпи зі своєю участю.

Молдавська співачка Анастасія Чекати

В кінці 2017 року в Куала-Лампур (Малайзія) 19-річна модель з Нідерландів Івана Сміт загинула, випавши з балкона.


banner14

Категория: Культура

Чоловік зарізав молдавську модель Playboy


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.