Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Останній фільм в кар'єрі: Жан Рено приїхав на зйомки в Карпати


Опубликованно 16.05.2018 12:03

Останній фільм в кар'єрі: Жан Рено приїхав на зйомки в Карпати

Популярний французький актор Жан Рено в українсько-французькому фільмі "Останній крок" виконає головну роль. Для актора ця стрічка стане заключною в кінокар'єрі.

Популярний французький актор Жан Рено приїхав на зйомки в Україну. Про це написав голова Держкіно України Пилип Иллиенко на своїй сторінці в Facebook.

Жан Рено взяв участь у зйомках українського фільму "Поліна"

"Мав честь особисто привітати Жана Рено з приїздом в Карпати для зйомок в українсько-французькому фільмі "Останній крок". Співпраця з зірками такого масштабу — це черговий етап розвитку нашої кіноіндустрії і свідчення довіри до рівня нашого професіоналізму з боку європейських колег", — йдеться в повідомленні.

У фільмі головну роль виконає Рено, для якого ця стрічка стане заключною в кінокар'єрі, а також канадська актриса Сара Лінд, англійський актор Том Хоппер, американський актор Гарі Дурдан і українські актори Ігор Цишкевич, Маргарита Бурковська, Олег Карпенко та інші.

Зйомки фільму будуть проходити в Карпатах на озері Синевир, в Києві, в Нью-Йорку і в Канаді. Вихід стрічки у прокат заплановано на 2019-й рік.

Раніше повідомлялося, що був укладений контракт з компанією "Іст вест продакшн" про надання фільму "Останній крок" державної фінансової підтримки в сумі 21,63 млн гривень. Загальна вартість виробництва фільму – 73,88 млн гривень. З французької сторони виробництво картини здійснюють дві компанії – East35 і Seven52.


banner14

Категория: Культура

Останній фільм в кар'єрі: Жан Рено приїхав на зйомки в Карпати


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.