Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Продюсер пояснив різкі висловлювання Серебрякова про Росії


Опубликованно 13.05.2018 08:09

Продюсер пояснив різкі висловлювання Серебрякова про Росії

На думку російського продюсера Федора Попова, Олексій Серебряков, заявивши, що національна ідея Росії полягає в силі, нахабство і хамство", глибоко переживає те, що відбувається в країні.

Російський продюсер Федір Попов заявив, що актор Олексій Серебряков залишається справжнім громадянином Росії, який глибоко переживає те, що відбувається в країні, тому деякі його висловлювання звучать досить різко.

Раніше в мережі з'явилося інтерв'ю Серебрякова журналісту Юрію Дудю, в якому він заявив, що національна ідея Росії полягає в силі, нахабство і хамство", а також різко висловився з приводу "закону Діми Яковлєва", який забороняє усиновлення російських дітей громадянами США. Серебряков в 2012 році емігрував до Канади разом з сім'єю. Причиною від'їзду, за словами актора, стала несприятлива соціальна обстановка в Росії та зростання нетерпимості.

Військовий потенціал: Росія і Китай наздоганяють Захід

"Олексій Серебряков відбувся в професії, він справжній громадянин. Так, він різкий, але я знаю багато відомих людей, які роблять цвіт нації, які теж різання. А що ж йому, дивитися крізь пальці? Він, повторюю, громадянин, його чіпає це, у нього є діти, сім'я, він в першу чергу піклується про них. Це дуже гідно чоловіка. Мене вразило те, що його діти приймальні, він усиновив двох хлопчаків — я про це не знав, це зворушує. Я дуже добре розумію його різке висловлювання з приводу закону Діми Яковлєва... Як можна ставитися до цього стримано? Він актор, у нього тонка емоційна конституція, він все пропускає через себе. Я можу з чимось не погодитися, але дуже його розумію", — сказав Попов РИА Новости.

Він виступив продюсером картини "Як Вітька Часник віз Леху Штиря в будинок інвалідів", де Серебряков виконав одну з головних ролей.

Співрозмовник агентства підкреслив, що Серебряков є абсолютно щирим і чесним людиною.

Серебряков знімався у багатьох російських фільмах, серед яких "9 рота" "Залюднений острів", "Вантаж 200", "Левіафан", а також серіал "Бандитський Петербург". У 2016 році Серебряков виконав головну роль в російській адаптації серіалу "Доктор Хаус" — "Доктор Ріхтер".


banner14

Категория: Культура

Продюсер пояснив різкі висловлювання Серебрякова про Росії


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.