Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

В Україну не пустили російського репера Антоху МС


Опубликованно 13.05.2018 01:30

В Україну не пустили російського репера Антоху МС

Російського музиканта Антона Кузнєцова, який виступає під псевдонімом Антоха МС, не впустили в Україну. У зв'язку з цим три концерти репера в Києві, Харкові та Дніпрі скасовані. Про це повідомляється на офіційній сторінці музиканта.

"Дорогі друзі, ми змушені повідомити, що сьогоднішній концерт Антоха МС в Києві, Харкові, Дніпрі скасовано з причини відмови у в'їзді артисту на територію України! У нас були всі необхідні документи, також ми заздалегідь отримали дозвіл СБУ на проведення заходу, але Антону все одно було відмовлено у в'їзді", - йдеться в повідомленні.

Організатори і музикант принесли свої вибачення всім, хто купив квитки на концерти. Всі вони підлягають поверненню в місцях покупки, починаючи з 5 березня.

Зазначимо, що ймовірною причиною відмови у в'їзді став виступ Антохі МС в аннексированном Криму. За інформацією ЗМІ, він грав на вечірці заходу #improveyourselffest у Сімферополі 14 листопада 2015 року. На даний момент відео з записом цього виступу на офіційному Youtube-каналі артиста недоступно.


banner14

Категория: Общество

В Україну не пустили російського репера Антоху МС


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.