Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Москаль: Через п'ять років виправити ситуацію з наркоманією в Україні буде неможливо


Опубликованно 10.05.2018 11:48

Москаль: Через п'ять років виправити ситуацію з наркоманією в Україні буде неможливо

Геннадій Москаль вважає, що через п'ять років виправити ситуацію з наркоманією в Україні буде неможливо. Про це генерал-лейтенант міліції, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль розповів в інтерв'ю 112.ua.

"Проблема номер один, з моєї точки зору, – небувале зростання наркоманії, який ніхто не міг передбачити, і з нею ніхто не бореться. Швидше за все, її кришують з боку правоохоронних органів. А на наркотики потрібні гроші. Всі кажуть, що наркомани з родини беруть, але сім'я не супермаркет: можна взяти на місяць, два або три. А далі? Далі йдуть грабувати, інакше він просто не заробить грошей на чергову дозу наркотиків, а без дози ця людина ніхто, і йому прямий шлях до летального результату", - розповів Москаль.

У цьому зв'язку голова Закарпатської ОДА зазначив, що сьогодні в Україні не розуміють, що через п'ять років виправити ситуацію з наркоманією буде неможливо.

Відзначимо, що в 2015 році Москаль обіймав посаду заступника міністра внутрішніх справ України — начальника кримінальної міліції р. Києва.

Більше про проблеми Закарпаття, криміногенної ситуації в країні, питання Криму і Донбасу читайте в нашому інтерв'ю з Геннадієм Москалем - "Баланс між злочинцями і поліцією порушений, але найбільша проблема в Україні – наркоманія".


banner14

Категория: Общество

Москаль: Через п'ять років виправити ситуацію з наркоманією в Україні буде неможливо


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.