Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У понеділок попрощаються з актором Михайлом Державіним


Опубликованно 16.04.2018 03:30

У понеділок попрощаються з актором Михайлом Державіним

Прощання з видатним сатиричним і драматичним актором Михайлом Державіним піде в понеділок в Театрі сатири в Москві. Через годину розпочнеться громадянська панахида, його поховають на Новодівичому кладовищі.

Рідні, колеги і шанувальники таланту актора Михайла Державіна, який пішов з життя 10 січня, простяться з ним у понеділок в Театрі сатири в Москві, повідомили РІА Новини представники театру.

Видатний сатиричний і драматичний актор Михайло Державін, який підкорив мільйони глядачів незрівнянним почуттям гумору, шармом і талантом, пішов з життя після тривалої хвороби у віці 81 року.

"Прощання з народним артистом Михайлом Державіним відбудеться в понеділок, 15 січня, з 11.00 години (10.00 за Києвом), з 12.00 (11.00 за Києвом) розпочнеться громадянська панахида. Михайло Державін буде похований на Новодівичому кладовищі", — сказав представник театру.

Помер Михайло Державін, який приносив радість в театр, кіно, життя

Михайло Державін народився в родині відомого актора Театру імені Вахтангова Михайла Державіна. В юності він дивився всі спектаклі за участю батька і не міг уявити іншу життя крім акторської. У вісімнадцять років він вступив в Щукінське училище, і вже на другому курсі виконав дебютну роль у фільмі "Вони були першими" Юрія Єгорова.

Після випуску Державін недовгий час пропрацював в Московському театрі імені Ленінського комсомолу і театрі на Малій Бронній, а в 32 роки поступив в Театр сатири, де служив до кінця своїх днів. Він виконав головні ролі у виставах "Горі від розуму", "Вишневий сад", "Тартюф", "Мовчи, смуток, мовчи", "Прощай, конферансьє!", "Скажені гроші", "Щасливців-Нещасливців".

Незважаючи на те, що головне місце в творчій кар'єрі він завжди відводив театру, кинодеятельность Державіна була не менш багатою. Він знявся в картинах "Вони були першими", "Троє в човні, не рахуючи собаки", "Моя морячка", "Наречений з Майамі", "Старі шкапи" та інших.


banner14

Категория: Культура

У понеділок попрощаються з актором Михайлом Державіним


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.