Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Валентин Резніченко: Реабілітаційний центр надав допомогу 1700 воїнам АТО


Опубликованно 15.04.2018 00:39

Валентин Резніченко: Реабілітаційний центр надав допомогу 1700 воїнам АТО

Створений у 2015 році за ініціативою Дніпропетровської облдержадміністрації реабілітаційний центр за час своєї роботи надав допомогу 1700 воїнам АТО, з них 170-ти - тільки з початку 2018 року.

"В реабілітаційному центрі у Дніпрі оздоровлюються хлопці з усієї області. В цьому році установа прийняли вже понад 170 демобілізованих учасників АТО", - сказав губернатор області Валентин Резніченко.

Резніченко також зазначив, що пройти реабілітацію в центрі можуть і близькі родичі загиблих бійців. При цьому лікування і всі процедури, що надаються центром, безкоштовні.

Реабілітаційний центр оснащений сучасною апаратурою, а медперсонал має високу кваліфікацію. Медична допомога надається в комплексі з психологічної. Зокрема, в центрі застосовують арт - і театротерапию. Середня тривалість курсу реабілітації становить 21 день.

Крім того, реабілітаційний центр допомагає учасникам АТО і їх сім'ям з оформленням документів та поданням заявок на отримання земельних ділянок, а також має можливість направляти дітей воїнів в санаторії.

За даними Дніпропетровської ОДА, ще один подібний центр в даний час будується на базі курорту "Солоний лиман", де поряд з традиційним санаторно-курортним лікуванням будуть проводитися і реабілітаційні програми. Цей центр розрахований на надання допомоги 1000 бійців щорічно.

Валентин Резніченко нагадав, що для демобілізованих бійців при обладміністрації працюють групи допомоги при працевлаштуванні, а також курси англійської мови та ІТ. "Ми, як команда Президента Петра Порошенка та як область, що прилягає до окупованих територій, і надалі будемо надавати допомогу нашим воїнам", - сказав Резніченко.


banner14

Категория: Общество

Валентин Резніченко: Реабілітаційний центр надав допомогу 1700 воїнам АТО


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.