Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Моз спростувало інформацію про невиплату стипендій та зарплат співробітникам і студентам НМУ ім. Богомольця


Опубликованно 15.04.2018 00:39

Моз спростувало інформацію про невиплату стипендій та зарплат співробітникам і студентам НМУ ім. Богомольця

Керівництво Національного медичного університету ім.А.А.Богомольця має законодавчо передбачену можливість здійснювати виплати зарплат і стипендій. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

"На період роботи комісії та відсторонення Катерини Амосової від обов'язків ректора право першого підпису має проректор НМУ імені А. А. Богомольця, головний бухгалтер, заступник бухгалтера та інші уповноважені особи. Ці питання регулюються Наказом Мінфіну України від 22.06.2012 № 758. Відповідно, уповноважені особи НМУ мають законодавчо передбачену можливість здійснювати всі необхідні виплати з казначейських рахунків Університету", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в разі здійснення спроб блокування виплат з боку керівництва університету будуть залучені правоохоронні органи.

Заяву було зроблено через з'явилися повідомлення, що нібито відсторонення ректора університету Катерини Амосової будуть заблоковані виплати зарплат і стипендій співробітникам і студентам НМУ ім.Богомольця.

Вчора студенти і трудовий колектив Національного медуніверситету імені А.с Богомольця оголосили безстроковий страйк. Серед вимог скасування наказу про звільнення ректора медуніверситету Катерини Амосової, створення комісії з розслідування зловживань керівництвом Моз та "на час розслідування, відсторонити від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я Уляну Супрун та її заступників".

Моз закликав не піддаватися на провокації щодо страйку і не зривати навчальний процес.

Катерину Амосову усунули від виконання своїх обов'язків на посаді ректора НМУ на час здійснення перевірки фактів щодо непроведення ліцензійного інтегрованого іспиту "КРОК-1. Стоматологія" для студентів.


banner14

Категория: Общество

Моз спростувало інформацію про невиплату стипендій та зарплат співробітникам і студентам НМУ ім. Богомольця


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.