Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Слов'янську душу не гріє. Лоза розкритикував The Cranberries


Опубликованно 14.04.2018 05:51

Слов'янську душу не гріє. Лоза розкритикував The Cranberries

На думку російського співака і композитора Юрія Лози, головний хіт Долорес О ' Ріордан Zombie став популярним в Росії тільки завдяки розкручування, а не через своїх мелодійних якостей.

Російський співак і композитор Юрій Лоза вважає, що музика ірландської рок-групи The Cranberries, чия солістка раптово померла напередодні, не зігріває російську душу.

Раптова смерть солістки The Cranberries. Кращі пісні групи

За його словами, головний хіт Долорес О ' Ріордан (Zombie) став популярним в Росії тільки завдяки розкручування, а не через своїх мелодійних якостей.

"Це просто розкручений хіт. Не означає, що він зігрів душу хоч одного росіянина, — заявив Він в інтерв'ю порталу iz.ru. — Слов'янську душу вона ніяк не гріє. У нас інший мелодійний лад. Це інша музика, це кельтські наспіви".

Солістка The Cranberries Долорес О ' Ріордан померла в понеділок у Лондоні у віці 46 років. Представник виконавиці заявив, що вона перебувала у Лондоні для участі у звукозапису.

Поліцію викликали в готель у Вестмінстері в 9.05 ранку за місцевим часом (11.05 по Києву), лікарі констатували смерть О ' Ріордан на місці, зазначає телеканал. Смерть співачки поки розглядається як "незрозуміла", слідство триває.


banner14

Категория: Культура

Слов'янську душу не гріє. Лоза розкритикував The Cranberries


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.