Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У МВС ввели чек-лист для практичних іспитів для отримання водійських прав


Опубликованно 13.04.2018 17:33

У МВС ввели чек-лист для практичних іспитів для отримання водійських прав

Головний сервісний центр МВС ввів чек-лист для практичних іспитів на отримання водійського посвідчення, в якому вказані перелік вправ та типові помилки, які допускають під час практичного іспиту та шкала оцінювання. Про це повідомляється на сайті головного сервісного центру МВС.

Під час іспиту чек-лист друкується на зворотному частини екзаменаційного листа, його наявність гарантує прозорість і зрозумілість системи оцінки навичок кандидата у водії.

Чек-лист можна завантажити на сайті, щоб спростити процес підготовки до іспиту.

В майбутньому планується ввести фото - і відеофіксацію практичної частини іспиту.

Нагадаємо, перший етап практичного іспиту проходить на майданчику для навчання. Другий етап відбувається в реальних умовах дорожнього руху.

Нагадаємо, що з 27 листопада 2017 року в Україні перше водійське посвідчення видається строком на 2 роки. Якщо протягом цих двох років людина здійснює не більше двох адмінпорушень у сфері безпеки дорожнього руху або не зробить, то після закінчення терміну йому видається посвідчення терміном на 30 років без складання додаткових іспитів. В іншому випадку для отримання посвідчення водія на 30 років особа буде зобов'язана знову здати відповідний іспит на право управління транспортним засобом.


banner14

Категория: Общество

У МВС ввели чек-лист для практичних іспитів для отримання водійських прав


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.