Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

В СБУ повідомили, скільки гастролей російських артистів заборонили в Україні


Опубликованно 13.04.2018 03:54

В СБУ повідомили, скільки гастролей російських артистів заборонили в Україні

За інформацією СБУ, з моменту вступу в силу закону "Про гастрольні заходи в Україні" у Службу безпеки надійшло близько 50 запитів від організаторів гастролей російських виконавців в Україні.

Служба безпеки України з середини листопада опрацювала близько 50 запитів на проведення гастролей російських артистів в країні, відмова отримав один з них, повідомило відомство у відповідь на запит агентства "Українські новини".

Нечисленна акція націоналістів "Ні" гастролям на крові" в Києві

"З моменту вступу в силу змін — ред.) у закон України "Про гастрольні заходи в Україні" у Службу безпеки надійшло близько 50 запитів від організаторів зазначених гастролей", — йдеться у відповіді СБУ, опублікованому агентством.

Згідно з повідомленням, СБУ знайшла підстави для відмови у гастролях в Україні одному громадянину Росії. Спецслужба не називає імені російського артиста.

Закон, що забороняє в Україні гастролі російських артистів, які, на думку Києва, створюють загрозу національній безпеці, набув чинності 16 листопада 2017 року. Закон забороняє проведення гастролей артистів, які потрапили в список Мінкульту. Документ також встановлює особливі вимоги до організації гастрольних заходів, учасниками яких є громадяни РФ.

Згідно із законом, організатор не пізніше ніж за 30 днів до дня проведення гастрольного заходу подає до Служби безпеки України (СБУ) запит на отримання інформації про наявність або відсутність законних підстав для недопуску артистів на територію країни. СБУ протягом десяти днів з моменту отримання запиту розглядає та надає організатору відповідь. Тільки після цього організатор укладає договір з артистом. У разі порушення закону організатори гастролей несуть адміністративно-господарську відповідальність у формі штрафу у розмірі від 50 до 100 мінімальних заробітних плат (від 160 тисяч гривень або близько 6 тисяч доларів до 320 тисяч гривень або близько 12 тисяч доларів).


banner14

Категория: Культура

В СБУ повідомили, скільки гастролей російських артистів заборонили в Україні


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.