Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Не Висоцький русифікує українців, а російськомовний маскульт - політолог


Опубликованно 12.04.2018 07:03

Не Висоцький русифікує українців, а російськомовний маскульт - політолог

На думку політолога Петра Олещука, масова поп-культура і російськомовні інтернет-блогери впливають на свідомість українців набагато більший вплив, ніж діячі культури минулих років.

. На т. зв. русифікацію українців більшою мірою впливає масова російськомовна культура, а не діячі культури з минулого, вважає політолог Петро Олещук.

Читайте також — Соцмережі: вятровичей багато, а Цой, Висоцький, Булгаков — назавжди

"Ставлення до творчості Висоцького або Цоя — питання особисте, але поки наша інтелігенція буде розводити суперечки на цю тему, нас русифікують група "Время и стекло", а також російськомовні відео-блогери Youtube, які набирають мільйони переглядів. Тому що Висоцький і Цой — вже історія. Як і Пушкін. Не думаю, що хто-то в сучасній Україні русифицировался завдяки Пушкіну. А ось російськомовний маскульт працює і далі", — написав Олещук на своїй сторінці в Faceboook.

Коментар Петра Олещука

Раніше в мережі розгорілася дискусія з-за висловлювань директора Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича про деяких російських і радянських діячів культури. Зокрема, В'ятрович назвав вишуканими щупальцями "російського світу" творчість таких музикантів, як Віктор Цой і Володимир Висоцький, співачки Алли Пугачової, письменника Михайла Булгакова.

Раніше В'ятрович критично висловився про заборону т. н. "бандерівської ідеології" в Польщі.


banner14

Категория: Культура

Не Висоцький русифікує українців, а російськомовний маскульт - політолог


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.