Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У КВУ заявили, що понад 10 тис. організаторів виборів президента РФ в Криму повинні бути притягнуті до відповідальності


Опубликованно 12.04.2018 04:39

У КВУ заявили, що понад 10 тис. організаторів виборів президента РФ в Криму повинні бути притягнуті до відповідальності

Комітет виборців України звернувся до прокуратури АР Крим з вимогою порушити кримінальні справи проти кримчан, які ввійшли в так звані виборчі комісії займаються підготовкою до проведення виборів президента Росії на території півострова. Про це повідомляється на сайті громадської організації.

Як вважають у Комітеті, кримчани не повинні брати участь у незаконних виборчих процесах. Увійшли до складу організаторів виборів президента РФ повинні бути притягнуті до відповідальності згідно з законами України, зокрема, за ст. 111 КК, державна зрада. Стаття передбачає позбавлення волі строком від 12 до 15 років.

Глава Комітету Олексій Кошель заявив, що напередодні голосування кожен житель Криму повинен зробити вибір - співпрацювати чи ні з окупаційною владою. "Особи, які будуть залучені до виборів як члени комісій, повинні нести відповідальність згідно з українськими законами. Однією з мотивацій для організації виборів може бути значне фінансове винагороду: близько 1500 грн за участь у роботі виборчої комісії. Однак такі особи повинні розуміти, що за подібних дій на них можуть бути накладені суттєві санкції: від заборони відвідувати підконтрольні Києву регіони України і неможливості отримати біометричні документи до кримінальної відповідальності", - упевнений він.

Згідно з даними КВУ, на тимчасово окупованих територіях АР Крим на сьогоднішній день незаконно було сформовано 27 територіальних виборчих комісій і 1164 дільничні. Крім того, 4 територіальні та 181 дільнична виборчі комісії були створені в Севастополі. Частина інформації про організаторів виборів президента РФ в Криму знаходиться у відкритому доступі, зокрема, на сайтах так званої "виборчої комісії Республіки Крим" і "Севастопольської міської виборчої комісії".

Нагадуємо, що вибори президента РФ пройдуть в Росії 18 березня 2018 року. ЦВК зареєструвала 8 кандидатів, серед яких - Володимир Путін, Володимир Жириновський, Ксенія Собчак і Григорій Явлінський.


banner14

Категория: Общество

У КВУ заявили, що понад 10 тис. організаторів виборів президента РФ в Криму повинні бути притягнуті до відповідальності


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.