Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Жан Рено прибув в Україну для зйомок фільму "Останній крок"


Опубликованно 11.04.2018 00:21

Жан Рено прибув в Україну для зйомок фільму

Французький актор Жан Рено прибув у Карпати для зйомок в українсько-французькому фільмі "Останній крок". Про це повідомив голова Держкіно України Пилип Іллєнко на своїй сторінці в Facebook.

"Мав честь особисто вітати Жана Рено з приїздом в Карпати для зйомок в українсько-французькому фільмі "Останній крок". Співпраця з зірками такого масштабу - це черговий етап розвитку нашої кіноіндустрії і свідчення довіри до рівня нашого професіоналізму з боку європейських колег", - написав він.

Режисером і автором сценарію фільму "Останній крок" є француз Фредерік Петижан. Оператором-постановником стрічки є триразовий лауреат премії "Сезар" французький кінооператор Тьєррі Арбоґаст.

Головну роль виконає Жан Рено, для якого ця стрічка стане заключною в його кінокар'єрі. Також у фільмі зіграють Сара Лінд, Тому Хоппер, Гарі Дурдан, а також українські актори Ігор Цишкевич, Маргарита Бурковська, Олег Карпенко та інші.

За сюжетом, найбільш розшукуваний серед анонімних найманих вбивць Генрі насолоджується самотньої відставкою на березі маленького віддаленого озера в Канаді. Дівчина при смерті, після важкого нещасного випадку на мотосанях, знаходить притулок у його шале. Людина, яка все життя вбивав, вперше рятує життя.

Зйомки фільму будуть проходити в Карпатах (на озері Синевир), Києві, Нью-Йорку і Канаді.


banner14

Категория: Общество

Жан Рено прибув в Україну для зйомок фільму "Останній крок"


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.