Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Суд Лондона в п'ятницю винесе рішення за позовом "Приватбанку" проти Коломойського і Боголюбова


Опубликованно 11.04.2018 00:21

Суд Лондона в п'ятницю винесе рішення за позовом

Високий суд Лондона 2 березня винесе рішення за позовом "Приватбанку" (Київ) проти його колишніх власників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також пов'язаних з ними компаній, повідомляється в порядку засідань суду.

Засідання призначено на 10:30 за лондонським часом (12:30 за Києвом).

Нагадаємо, 19 грудня Високий суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів колишніх власників "Приватбанку" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова у зв'язку з позовом ПАТ КБ "ПриватБанк" проти своїх колишніх власників. 25 січня суд продовжив арешт всіх активів.

Згідно з інформацією, таке рішення було прийнято на підставі наданих доказів, що Коломойський і Боголюбов вивели з банку майже 2 млрд дол. незаконним шляхом. Зазначено, що кошти переводилися на компанії, які їм таємно належали або перебували під їх контролем. Тепер "ПриватБанк" має намір повернути цю суму разом з відсотками – всього близько 2,5 млрд дол.

У свою чергу, Ігор Коломойський у відповідь на звинувачення фінансової установи заявляв, що зазначені гроші з банку не йшли і були видані в рамках реструктуризації кредитного портфеля компаніям, які погасили кредити попередніх позичальників.

Сам Ігор Коломойський заявляв, що рішення Високого суду Англії щодо арешту його активів і активів його компаньйона Геннадія Боголюбова є тимчасовим і діятиме лише до моменту закінчення суду.


banner14

Категория: Общество

Суд Лондона в п'ятницю винесе рішення за позовом "Приватбанку" проти Коломойського і Боголюбова


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.