Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Соцмережі похвалили Кличко за прибирання снігу


Опубликованно 13.03.2018 03:28

Соцмережі похвалили Кличко за прибирання снігу

Київська адміністрація на відмінно впоралася з наслідками снігопадів, дороги розчищені по всьому місту всього за один день, що можна вважати хорошим досягненням. Про це на своїй сторінці в Facebook написав відомий столичний блогер і волонтер Арсеній Фінберг, якого в коментарях підтримали інші кияни.

"Ви, звичайно, відразу скажете, що я справжній кличкобот, але я тільки що проїхав з Оболоні на Позняки, і бабушкасамавшоке – всі дороги почищені начисто. Реально, все чисто. Респект, Кличко – мер", – написав Фінберг, додавши, що добре прибраний місто всього за один день – хороше досягнення.

Інші кияни підтримали блогера в коментарях до його публікації, зазначивши також, що комунальники добре почистили не тільки дороги, але й тротуари.

"Я вчора вийшла прогулятися і побачила армію робітників на тротуарах, не могла втриматися, зупинялася і говорила їм: "спасибі", спочатку здивування, потім усмішка..." – зазначила Ольга Григоренко.

Інші користувачі соцмережі звернули увагу на велику кількість снігоприбиральної техніки на дорогах.

"Техніки вчора ввечері на дорогах було багато, посипали, чистили", – зауважив Віталій Білецький.

Його підтримала Наталія Прусова, зазначивши, втім, що над розчищенням тротуарів ще варто було б попрацювати: "На Лісовому вчора з ранку і техніка, і працівники прибирали сніг. Дороги всі чисті, тротуари не скрізь, але ходити можна цілком".

Втім, в інших районах, як кияни помітили, з розчищенням тротуарів комунальники теж впоралися.

"Підтримую! Сама збиралася написати про перемогу на Подолі. З учорашнього ранку маленька машинка чистила тротуари", – повідомила Наталія Склярська.

Також в коментарях звернули увагу на цікаву тенденцію соцмереж: за всі недоробки лаяти владу, ігноруючи будь-які її досягнення.

"Я теж їхав і подумав про те, що народ пише г***о, тільки коли погано почищено, а коли добре, то хрін хто напише", – зазначив Ігор Шороп.

Його підтримав Михайло Шилін: "Коли дороги не чищены, винен мер, коли чисті, так кажуть, шо, мовляв, хіба сам Кличко з лопатою чистив?"

Як помітили мешканці столиці, Віталій Кличко виявився першим мером, команді якого вдалося впоратися з наслідками снігопадів.

"Камон, люди, згадайте Попова або Черновецького, при останньому такими мирськими питаннями взагалі ніхто не заморочувався", – нагадав Анатолій Савченко.


banner14

Категория: Общество

Соцмережі похвалили Кличко за прибирання снігу


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.