Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Відома українська співачка в тяжкому стані потрапила в реанімацію


Опубликованно 10.03.2018 15:42

Відома українська співачка в тяжкому стані потрапила в реанімацію

Вісім років тому Євгенія Власова лікувалася від онкологічного захворювання. Мати артистки Галина Поплавська каже, що грошей на лікування дочки майже не залишилося.

. Відома українська співачка Євгенія Власова потрапила в реанімацію і вже 12 днів бореться за життя, повідомила мати артистки Галина Поплавська.

Дивіться також — "Чемодан і вокзал": Каменських розкритикували за виступ в РФ

Вісім років тому Власова перенесла важку операцію, пов'язану з онкологічною хворобою.

Борис Тодуров: у Моз не було стратегії розвитку, так і немає

"Донька зателефонувала мені минулого тижня, сказала, що сильно болить живіт, їй погано і вона викликала "швидку". Доктор сказав, що це небезпечний стан і наполіг, щоб Женя поїхала в лікарню. Її погодилася взяти клініка "Борис". Виявляється, після перенесеної операції у неї утворилися спайки і розвинулася непрохідність кишечника. Одразу впоратися з проблемою лікарі не змогли. За останні 12 днів дочка перенесла чотири операції. Її врятував відомий хірург, академік Петро Фомін", – розповіла Поплавська виданню "ГОРДОН".

Лікарі обережні в прогнозах, ще кілька днів співачка буде залишатися в реанімації, а потім очікується курс реабілітації.

"Женя вже проситься в звичайну палату. Але вона не зовсім розуміє, що з нею відбувалося. Я ж не можу сказати, що вона була між життям і смертю і ще вчора лікарі не давали жодних обіцянок. А зараз вже говорять, що вона зробила крок до одужання", – зазначила мама співачки.

Поплавська повідомила, що за лікування дочки вже заплатила майже 260 000 грн. Кожен день перебування в клініці коштує 25-30 тисяч грн, а кошти у сім'ї закінчилися.

"Спочатку я не хотіла публічно збирати для дочки гроші. Але розумію, що сама це все просто не витягну. Своїх ресурсів у нас не залишилося. Женя рік тому пішла зі сцени, щоб підлікуватися. Ніде не виступала. Вклала заощадження у власну фірму. Але та навіть не встигла почати роботу – Женя потрапила в клініку. Ми не готувалися до такого розвитку подій. Звичайно, є кілька друзів, які вже надали допомогу. Але треба оплачувати рахунки кожен день. Женю потрібно витягнути з цього стану, щоб вона жила", – зізналася жінка.

Вона також залишила реквізити для допомоги дочки.

Нагадаємо, Євген Власова раніше була дружиною відомого продюсера Дмитра Костюка, одного з творців групи "ВІА Гра".


banner14

Категория: Культура

Відома українська співачка в тяжкому стані потрапила в реанімацію


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.