Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Потрапив у секс-скандал американський комік зробив заяву


Опубликованно 07.03.2018 05:21

Потрапив у секс-скандал американський комік зробив заяву

Звинувачений у сексуальних домаганнях комік Луї Сі Кей визнав свою провину. Він шкодує, що його дії негативним чином позначилися на житті його менеджера, його сім'ї, дітей і друзів.

Американський стендап-комік Луї Сі Кей, звинувачений п'ятьма жінками в домаганнях, визнав свою провину, повідомляє видання Huffington Post з посиланням на яке надійшло в його розпорядження заяву коміка.

У п'ятницю телемережа HBO видалила зі своїх сервісів всі проекти з участю американського актора і стендап-комік Луї Сі Кея після того, як на його адресу пролунали звинувачення в домаганнях.

В Україні не звільняють політиків через секс-скандалів - експерт

"Ці історії правда", — йдеться в заяві Луї Сі Кея. "Вчора я дізнався, до чого довів жінок, які захоплювалися мною", — зазначив він. За словами коміка, він всю свою кар'єру "говорив і заявляв все, що хотів", тепер він "робить крок назад і витратить багато часу, щоб слухати".

Луї Сі Кей також додав, що шкодує, що його дії негативним чином позначилися на житті його менеджера, його сім'ї, дітей і друзів.

Як повідомила раніше газета New York Times, коміка звинуватили в домаганнях п'ять жінок. Вони розповіли, що в різні роки Сі Кей вимагав від них дозволу займатися непристойними маніпуляціями в їх присутності, і заявили, що боялися висловлюватися публічно проти нього, побоюючись за свою кар'єру. Деяким жінкам він допоміг добитися успіху.

Луї Сі Кей відомий як стендап-комік і автор полуавтобиографического серіалу "Луї". Вважається одним з найбільш впливових стендап-коміків в США. Чутки про непристойній поведінці Сі Кея ходили протягом декількох років, але отримали розвиток на тлі низки останніх скандалів з домаганнями, які, зокрема, зруйнували кар'єру продюсера Харві Вайнштейна та актора Кевіна Спейсі.


banner14

Категория: Культура

Потрапив у секс-скандал американський комік зробив заяву


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.