Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Друзі Сенчиной повідомили подробиці її смерті і важкої хвороби


Опубликованно 07.03.2018 05:21

Друзі Сенчиной повідомили подробиці її смерті і важкої хвороби

За інформацією друзів співачки, останні дні для Людмили Сенчиной були дуже важкими. Незважаючи на хворобу, з якою вона боролася півтора року, артистка продовжувала давати концерти.

Народна артистка Росії, заслужена артистка України Людмила Сенчина померла від онкологічного захворювання, повідомила директор концертного залу "Жовтневий" і подруга співачки Емма Лавринович у коментарі "Комсомольській правді в Україні".

Людина-епоха. 80 років від дня народження Володимира Висоцького

За словами Лавринович, останні дні для Сенчиной були дуже важкими. Незважаючи на хворобу, з якою вона боролася півтора року, артистка продовжувала давати концерти. Останній відбувся у жовтні минулого року на сцені Октябрского концертного залу.

"Вона ніби заряджалася енергією глядачів, і це її тримало. У неї було велике бажання вистояти, вижити, але на жаль. Ми часто сиділи, розмовляли з нею. Від твого характеру, від твого бажання жити зараз буде залежати багато. Вона каже:"Я намагаюся. Я намагаюся". Але хвороба не щадить", — розповіла Лавринович.

Народна артистка Росії Людмила Сенчина народилася 13 січня 1948 року (за паспортом) в селі Кудрявці (нині — Кудрявское) Миколаївської області України. За словами артистки, дату 13 січня 1948 року вказав у документах при реєстрації її батько, справжньою датою її народження є 13 грудня 1950 року.

У 1966 році поступила в музичне училище при Ленінградській консерваторії їм. Римського-Корсакова (нині — Санкт-Петербурзьке музичне училище імені Н.А. Римського-Корсакова), яке закінчила в 1970 році за спеціальністю "солістка-вокалістка". У 1970-1975 роках працювала в Ленінградському державному театрі музичної комедії, виконувала провідні ролі в класичних оперетах.

Широку популярність Сенчиной принесла участь у телепрограмі "Голубий вогник" (1970) з піснею "Попелюшка" Ігоря Цвєткова на слова поета Іллі Рєзніка. Основу її репертуару складали пісні радянських композиторів: "Добра казка" Олександри Пахмутової (слова Миколи Добронравова), "Колискова" Матвія Блантера (слова Михайла Ісаковського), "Поклик синяви" Андрія Петрова (слова Тетяни Калініної), "Цілу ніч соловейко нам насвистував..." Веніаміна Баснера (з телефільму "Дні Турбіних", слова Михайла Матусовського), "Черемха" Валерія Гавриліна.


banner14

Категория: Культура

Друзі Сенчиной повідомили подробиці її смерті і важкої хвороби


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.