Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Армен Джигарханян почав шлюборозлучний процес з киянкою


Опубликованно 05.03.2018 17:42

Армен Джигарханян почав шлюборозлучний процес з киянкою

Світовий суд розгляне позовом Джигарханяна про розірвання шлюбу з Віталіною Цимбалюк-Романовської. Її адвокат вже заявив, що вона готова до розлучення, але не готова до примирення.

. Мирова судова дільниця 202 столичного району Кунцево 27 листопада розгляне по суті позов про розлучення актора і режисера Армена Джигарханяна і киянки Віталіни Цимбалюк-Романовської, повідомила прес-секретар Кунцевського суду Москви Дарина Галкіна.

Джолі розкрила деталі розлучення з Піттом

У четвер світової судовий ділянку 202 столичного району Кунцево провів бесіду зі сторонами по шлюборозлучному процесу актора, режисера і художнього керівника театру під керівництвом Армена Джигарханяна. Засідання пройшло в закритому режимі.

"За позовом Джигарханяна до Цимбалюк-Романівської про розірвання шлюбу призначено судове засідання на 27 листопада об 11.00", — сказала Галкіна.

За словами прес-секретаря суду, представники Джигарханяна заявили клопотання про проведення судового розгляду в закритому режимі; дане питання, пояснила вона, буде вирішуватися при розгляді позову по суті.

Публічний скандал навколо відносин 82-річного артиста і його 38-річної дружини Віталіни Цимбалюк-Романівської почався після того, як 10 жовтня актор потрапив до лікарні і незабаром заявив, що не готовий пробачити свою дружину, яка, за його словами, "завдала йому багато болю".

Одночасно Цимбалюк-Романівська, яка обіймала посаду директора Театру під керівництвом Джигарханяна, звідти звільнилася за власним бажанням і оголосила про намір подати на розлучення.

На минулому тижні Джигарханян звернувся з офіційним листом до департаменту культури Москви з проханням захистити його та артистів театру "від аферистів, які заважають нормальній роботі колективу".

Адвокат Цимбалюк-Романівської вже заявив, що вона готова до розлучення, але не готова до примирення.


banner14

Категория: Культура

Армен Джигарханян почав шлюборозлучний процес з киянкою


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.