Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Відомі жінки заступилися за чоловіків після скандалів з домаганнями


Опубликованно 05.03.2018 17:42

Відомі жінки заступилися за чоловіків після скандалів з домаганнями

Група з 100 жінок, в яку увійшли актриси і письменниці, заявляють, що "наполегливе або навіть іноді нетактовну приставання не є злочином, як галантність не являє собою чоловічу агресію".

Група з 100 жінок, в числі яких французька актриса Катрін Деньов, німецька актриса Інгрід Кавен і французька письменниця Катрін Мілле, у відкритому листі, опублікованому газетою Monde, виступили проти хвилі "ненависті до чоловіків", яка виникла після серії матеріалів про домаганнях.

"Насильство — це злочин. Проте наполегливе або навіть іноді нетактовну приставання не є злочином, як галантність не являє собою чоловічу агресію", — вважають автори листа.

The American Conservative: масштаб мерзоти Кевіна Спейсі величезний

На думку авторів, після скандалу з американським продюсером Харві Вайнштейном до проблеми насильства над жінками було обґрунтовано залучено велику увагу.

"Це було необхідно. Проте ця свобода слова сьогодні призводить до того, що нас змушують говорити так, як треба, змушує мовчати незгодних. А тих, хто відмовляється підлаштуватися під ці вимоги, вважають зрадниками, пособниками!" — йдеться в посланні.

Автори знаходять у зародившемся русі проти домагань ознаки "пуританства" і загрозу "сексуальної свободи".

Рух #MeToo виникло і отримало широке поширення в соціальних мережах в 2017 році, після того як New York Times опублікувало результати розслідування про безліч випадків домагання з боку знаменитого продюсера Харві Вайнштейна. Його учасники розповідають про те, що піддавалися сексуальним домаганням.

"Фактично рух #MeToo спровокувало в пресі та соціальних мережах хвилю публічні доноси на окремих людей, які, не маючи можливості виправдатися або захиститися, виявилися на тому ж місці, що і насильники", — йдеться в листі.

Як пишуть автори послання, жертвами цієї хвилі вже стали деякі чоловіки, які змушені піти у відставку із-за того, що "спробували доторкнутися до коліна або поцілувати, говорили на інтимні теми під час робочих обідів або відправляли повідомлення сексуального характеру".

"Ця лихоманка... не допомагає жінкам стати більш незалежними, вона, навпаки, служить насправді інтересам ворогів сексуальної свободи", — уклали автори листа.

Останнім часом в США та інших західних країнах розгорілося безліч скандалів, пов'язаних із зґвалтуваннями або сексуальними домаганнями, в епіцентрі яких виявляються відомі постаті шоу-бізнесу, кіно та політики.


banner14

Категория: Культура

Відомі жінки заступилися за чоловіків після скандалів з домаганнями


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.