Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Нацрада винесла попередження за трансляцію російських телеканалів


Опубликованно 04.03.2018 14:35

Нацрада винесла попередження за трансляцію російських телеканалів

Провівши позапланову перевірку, Нацрада по телебаченню і радіомовленню України виявив у провайдера з Мелітополя Запорізької області порушення закону "Про телебачення і радіомовлення".

Нацрада з телебачення і радіомовлення України оголосив попередження провайдера з Мелітополя Запорізької області за трансляцію російських телеканалів "П'ятниця" і "ТВ-3", повідомляє "Укрінформ" з посиланням на рішення регулятора.

Соколовська про російському ТБ, декомунізації і кінець війни у Донбасі

"Провівши позапланову перевірку, регулятор виявив порушення закону України "Про телебачення і радіомовлення". Зокрема, зафіксована ретрансляція двох супутникових телеканалів, які не входять до переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України: "П'ятниця" і "ТВ-3", — йдеться в повідомленні.

Раніше голова Нацради України з питань ТБ заявляв, що лише обмежено мовлення десятків російських телеканалів. Зокрема, заборонена ретрансляція таких телеканалів, як "Перший канал", "Росія 24", "Зірка", РЕН-ТВ, Life News, "РТР-Планета", RT, "Усмішка дитини", "Психология 21", "Полювання та риболовля", "Православна телекомпанія "Союз", Amazing Life, Look TV, "Міні Муві", "Справжнє Смішне Телебачення". МЗС Росії назвав відключення російських телеканалів наступом на свободу ЗМІ. Москва неодноразово називала подібні обмеження неприпустимими.


banner14

Категория: Культура

Нацрада винесла попередження за трансляцію російських телеканалів


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.