Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У Москві попрощаються з композитором Володимиром Шаинским


Опубликованно 14.02.2018 04:23

У Москві попрощаються з композитором Володимиром Шаинским

Труну з тілом композитора доставили в Москву в минулу п'ятницю. Настільки пізня дата поховання обумовлена цілим рядом факторів, у тому числі з святкуванням католицького Різдва, повідомив заступник міністра культури РФ.

Близькі люди, колеги та шанувальники таланту композитора Володимира Шаїнського, який пішов з життя в кінці минулого року, простяться з ним в понеділок у Московському будинку композиторів, повідомили в прес-службі Мінкультури РФ.

Володимир Шаїнський помер вночі 25 грудня в лікарні Сан-Дієго на 93-му році життя після тривалої хвороби. Родичі прийняли рішення поховати відомого композитора в Москві, згідно з його останньої волі.

"На сьогодні досягнута домовленість, що прощання з видатним українським композитором, а також громадянська панахида відбудуться 22 січня з 11.00 до 13.00 в Московському будинку композиторів. Похорони відбудуться о 14.00 на Троєкуровському кладовищі", — сказав заступник міністра культури Олександр Журавський, чиї слова наводить прес-служба.

Володимир Шаїнський. Довідка

Він пояснив, що "така пізня дата поховання обумовлена цілим рядом факторів, у тому числі з святкуванням католицького Різдва". Труну з тілом композитора доставили в Москву в минулу п'ятницю.

"У зв'язку з святами родичі композитора в США не мали можливості швидко отримати документи, що посвідчують його смерть. Крім того, відповідна документація була потрібна для отримання дозволу на вивіз тіла за межі Сполучених Штатів, на це також пішло час", — повідомив заступник глави Мінкультури.

Володимир Шаїнський народився 12 грудня 1925 року. Першими творами композитора стали струнний квартет, написаний у 1963 році ще в консерваторії, і симфонія, створена в 1965 році. За роки творчої діяльності Шаїнський написав безліч творів, серед яких опера для дітей "Троє проти Марабука" (1974), мюзикли "Аз, Буки, Веди" (1975), "Подорож Нільса" (1984), "Восьме диво світу" (1985), "Ліфт" (1987), "Джельсоміно і пірати" (1988), "За казками і континентах" (1989), "Рекет" (1993), "Наречений для приданого" (1994). Він написав понад 400 пісень, серед яких безліч композицій для дітей, в тому числі музика для мультфільмів про Чебурашку і Крокодила Гену.


banner14

Категория: Культура

У Москві попрощаються з композитором Володимиром Шаинским


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.